Як підтягнути попу в домашніх умовах – поради та вправи

Красиві форми завжди захоплювали і привертали оточуючих. І для дівчини одна з важливих частин тіла – це пружне підтягнуті сідниці. Зробити їх саме такими можна за допомогою вправ, призначених для цієї частини тіла. Можна відвідувати спортзал, але при відсутності такої можливості ви можете впоратися з таким завданням, як підтягнути попу в домашніх умовах. Головне – вибирати для цього правильні вправи, про які ми розповімо нижче.

Базові правила

Якщо ви хочете підтягнути сідниці, то вам потрібно виконувати вправи 3-4 рази в тиждень. Також важливо правильно харчуватися і дотримуватися правильного способу життя в цілому.

Для домашніх занять потрібен килимок для фітнесу і зручна спортивна одяг. Також не буде зайвою динамічна музика, займатися під яку веселіше.

Найчастіше вправи, пророблюючи сідниці, також задіють верхню поверхню стегон, низ спини і інші м’язи. Так що, працюючи над основною своєю метою, ви зможете поліпшити стан всієї фігури в цілому.

Перш ніж починати виконувати вправи, обов’язково розігрійте основні м’язові групи. Для розминки можна використовувати швидку ходьбу на місці, нахили, повороти. Закінчивши її, переходите до основних вправ.

Дивіться також  Вправи з гантелями для рук