Як накачати прес в домашніх умовах чоловікові правильно з нуля

Гарний рельєфний прес, без натяку на жир – мрія багатьох чоловіків. Звичайно, щоб отримати його, потрібно непогано постаратися, подружитися з фізичною активністю і певними правилами в харчуванні. Тоді впоратися з таким завданням, як накачати прес в домашніх умовах чоловікові, буде цілком реально. Але важливо знати, як робити це правильно, і дотримуватися порад і рекомендацій фахівців.

Як правильно качати прес?

Перед тим як починати качати прес для схуднення для чоловіків, потрібно розібратися, що собою являють ці м’язи. Працюють вони при ходьбі, згинаннях і поворотах корпусу, також допомагають підтримувати шлунок і печінку. Якщо прес нерозвинений, з’являється не тільки жировий прошарок на животі, але й біль у спині, оскільки черевна м’яз є важливою для поперекового відділу.

«Кубики» утворюють дві прямі м’язи – праворуч і ліворуч. Кожна з них поділяється на чотири кубика, однак квадратна форма притаманна лише трьом верхнім. Форма нижніх ближче до трикутника. М’яз преса одна, поділ її на верхню і нижню – це лише умовність. В залежності від того, які вправи ви виконуєте, верхня або нижня її частина може бути розвинена сильніше іншого. Щоб забезпечити правильний розвиток преса, потрібно за одне заняття качати і верхній, і нижній відділ, і косі м’язи.

Популярний питання, думки щодо якого існують різні — як часто можна качати прес чоловікам. М’язи преса відновлюються швидше за інших, але качати їх кожен день, на думку більшості фахівців, — це не потрібно і не ефективно. Оптимальна частота – три рази в тиждень. Новачкам не варто «вбивати» прес з перших же занять, інакше біль у м’язах буде нестерпним. Починайте з невеликих навантажень і поступово підвищуйте їх. Оптимальний варіант – спочатку обмежитися трьома основними вправами, і робити кожне з них в три підходи по 15 разів.

Дивіться також  Вправи для рук для жінок в домашніх умовах - зміцнення і підтяжка м'язів

У питанні про те, як правильно накачати прес в домашніх умовах чоловікові, також велика важливість харчування і аеробних навантажень. Вони допомагають зміцнити серцево-судинну систему і спалити жири, тому якщо крім рельєфу ви хочете ще й схуднути без них вам не обійтися.