Вправи для преса на фітболі: відео, картинки

Фітболи – великі м’ячі для вправ, які зараз можна знайти практично в будь-якому залі для фітнесу. У нас на батьківщині цей інвентар став популярн6ым недавно, але ефективність його було швидко доведено, через що він став використовуватися в більшості фітнес-клубів. Також часто фітболи купуються для домашніх занять. Використання їх будинку має чимало переваг. Це зручно, не потребує простору і додаткового обладнання. А займатися можна в будь-який зручний час. Якщо ж у сім’ї є діти, цей дивовижний м’яч принесе користь і задоволення всієї сім’ї. Особливо ефективними вважаються вправи на прес на фітболі.

Чим корисний фітбол

У фітболу багато назв. Його називають швейцарським м’ячем, гімнастичним м’ячем, м’ячем для фітнесу. Але це не міняє суті. Використання цього обладнання дозволяє урізноманітнити тренувальний режим, зробити заняття більш цікавими і приємними, що позитивно впливає на їх ефективність. Крім цього велика і користь таких занять. Фітбол для талії і преса може бути дуже ефективний.

Він дозволяє опрацювати ті м’язи, які, як правило, не працюють, або працюють дуже слабо. Це особливо стосується «м’язового корсета», тобто тих м’язів, які підтримують нашу і здорову правильну поставу. Заняття з м’ячем змусять вас постійно балансувати. Це дає велике навантаження на м’язи преса і спини, причому як дрібних, так і глибоких, які при інших вправах навантажуються слабо.

Вправи для преса на фітболі допомагають поліпшити координацію, стабільність, стійкість. Ці навички дозволяють запобігти падіння, і разом з ними серйозні травми.

Особливо гарні масажні фітболи. Вони дають можливість отримати максимум користі. Масажні елементи додатково діють на м’язи, знімаючи їх напругу і втому. Також масаж покращує кровообіг і повертає тонус шкірі.

Дивіться також  Як прибрати ікри на ногах: жир і накачані м'язи