Як накачати вилиці чоловікові і дівчині і чи можна це зробити

Красиві виразні вилиці, а також чіткий і підтягнутий овал обличчя роблять свого власника більш привабливою в очах оточуючих і дозволяють їй виглядати молодше. Звичайно ж, такими ідеальними рисами обличчя від природи володіють не всі, і багатьох це турбує, особливо жінок. Звичайно, корекція рис обличчя доступна в кабінетах у пластичних хірургів, але на такі радикальні заходи наважуються далеко не всі. Існують і більш щадні методи. Так, можна накачати вилиці і підтягнути контури особи, застосовуючи спеціальні вправи, доступні і в домашніх умовах.

Чому багатьом подобаються виразні вилиці

Привабливі, симетричні і правильні риси обличчя – це те, чого останнім часом приділяється досить багато уваги. Представники шоу-бізнесу роблять все, щоб поліпшити те, що дано їм природою. Для цього використовується не тільки косметика, але і косметологічні процедури, і серйозне хірургічне втручання. Так, бажаючи накачати вилиці особи, зірки часто вирішуються на застосування імплантів.

Але чому ж еталоном краси вважаються саме чіткі вилиці і струнке обличчя? Фахівці визначили, що виразність скул прямо пов’язана із статевою зрілістю людини. Тобто, зростають вилиці з того моменту, коли починається статеве дозрівання і людина стає привабливим для протилежної статі. Було доведено, що виразні риси обличчя викликають чимало інтересу у представників іншої статі. Особливо це стосується жінок: їм найчастіше подобаються чоловіки з високими вилицями і вольовим підборіддям. Тому і чоловікам потрібно стежити за чіткістю своєї овалу обличчя, особливо враховуючи те, що вікові зміни починають вражати їх раніше, ніж жінок.

Дивіться також  Як правильно качати прес в домашніх умовах: відео, поради