Вправи для схуднення рук і плечей в домашніх умовах

Ідеальна фігура і стрункість – це мрії багатьох жінок. Причому далеко не завжди в останніх проблемна зона – живіт або ноги. Багатьох турбує стан рук і плечей, причому і наявність в цій області зайвих жирових відкладень, і в’яла шкіра. Виправити цю ситуацію допоможуть вправи для схуднення рук і плечей, які не зажадають маси зусиль і часу, але дадуть можливість досягти хороших результатів.

Схуднення рук: що потрібно знати?

Відомо, що схуднути локально неможливо. Якщо ви хочете прибрати все зайве з рук, то воно повинно піти разом зі всім зайвим в районі живота, стегон, сідниць і так далі. Саме тому підхід до схуднення повинен бути комплексним. Якщо у вас є зайва вага, не обійтися без кардионагрузок і корекції раціону. Не обов’язково сидіти на дієтах, але ви повинні дотримуватися правильного харчування, виключити з раціону шкідливі продукти і пити достатню кількість рідини.

Ну а ефективні вправи для схуднення рук і плечей допоможуть опрацювати саме цю зону. Також для боротьби з проблемами в цій області можна використовувати обгортання. Готується суміш на основі меду, оцту, кава і так далі, і використовується так само, як при обгортаннях для стегон або живота, але наноситься на руки. А тепер розглянемо комплекс вправ для схуднення рук і плечей.

Дивіться також  Кращі вправи для зміцнення м'язів спини і хребта в домашніх умовах