Модельна дієта: основні принципи та схеми схуднення, меню на 3 і 7 днів

Що приховує за собою дієта моделей, що дозволяє схуднути в рекордно короткі терміни. Розкриваємо плюси і мінуси експрес-голодування. Вивчаємо зразкове меню на 3 і 7 днів. Коротка характеристика дієти.

Що приховує за собою дієта моделей, що дозволяє схуднути в рекордно короткі терміни. Розкриваємо плюси і мінуси експрес-голодування. Вивчаємо зразкове меню на 3 і 7 днів.

Коротка характеристика дієти. Тип: білкова, низькокалорійна. Тривалість: 3, 7, 30 днів. Результати: 3-7 кг. Складність: висока.

Уявіть, що дівчина має розміром одягу 34-40 при зростанні від 175 см — для кого-то вона здасться занадто худий, а інші визнають подібний тип фігури ідеальним. Насправді ж це світові стандарти, якими повинні володіти манекенниці. Так, зайвим кілограмам у такі параметри точно не втиснутися, але як людям вдається на протязі декількох років роботи зберігати їх? Є особлива система харчування, яку так і називають — модельна дієта. Вона й дозволяє наблизитися до заповітних для багатьох цифр.

Основні принципи

Класична 3-х денна дієта моделей істотно відрізняється від інших систем харчування для схуднення. Її основними принципами є наступні моменти:

  • Після 14.00 (в деяких варіантах — після 15.00) не можна нічого їсти. Можна тільки пити воду, мінералку або зелений чай.
  • Їжа повинна бути переважно рослинною і білкової, з м’яса дозволена тільки куряча грудка, та й то в обмеженій кількості.
  • Розміри порцій мінімальні.
  • Триразове харчування: приблизно у 8, 11 і 14 годин (кожні 3 години).
  • Добова норма становить всього 500 ккал.
  • Такі жорсткі умови дозволяють скинути 2-4 кг за 3 дні. Так як дотримуватися їх можуть далеко не всі (перебувати без їжі 18 годин — неймовірне випробування для сили духу), вони були дещо полегшені. На їх основі створено більш м’яка, але все одно сувора модельна дієта вже на тиждень: в останній раз можна їсти в 18.00, добова калорійність підвищується до 1 000 ккал, список дозволених продуктів незначно розширений. Результати найчастіше складають 3-5 кг, але є й такі, хто щодня втрачають по 1 кг.

    Дивіться також  Як схуднути після пологів: вправи, дієта, препарати та інші способи