Коли можна качати прес після пологів і як починати

Молодим мамам після пологів хочеться як можна швидше повернутися в форму. Тому часто їх починає цікавити питання про те, як накачати прес після пологів в домашніх умовах, і коли можна починати це робити. Тут варто зауважити, що впоратися з втраченою формою вправами може бути не так вже просто, адже при вагітності м’язи живота зазнають сильного розтягування. Однак це не означає, що вправи на прес після пологів не дадуть ефективності. Просто бажано поєднувати їх з аеробними навантаженнями, такими як біг, обруч, танці, скакалка. Саме комплексна навантаження є кращим методом позбутися від усього зайвого і підтягти фігуру після пологів. Зараз же ми постараємося докладно розібратися в питанні про те, як качати прес після пологів.

Кому можна качати прес після пологів?

Варто враховувати, що жінці, яка лише нещодавно стала матір’ю, можуть бути шкідливі будь-які фізичні навантаження, тому дуже рано займатися теж не варто. Відповідь на питання про те, коли можна починати качати прес після пологів, буде індивідуальним у кожному випадку, але в будь-якому випадку це допустимо тільки тоді, коли матка повернеться до звичайних розмірів.

Якщо пологи пройшли природним шляхом і не супроводжувалися ускладненнями, то зазвичай через два місяці можна починати виконувати вправи. Якщо ж було зроблено кесарів розтин, то повинно пройти 10-12 тижнів, перш ніж фізична активність буде дозволена. При цьому обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем, у якого може бути своя думка щодо того, коли можна качати прес після пологів.

Дивіться також  Гімнастика Шишонина для шиї від тиску: як вилікувати гіпертонію