Як прибрати боки в домашніх умовах: боремося з жиром швидко

Некрасиві «бока» в області талії і живота псують фігуру і змушують нас комплексувати. Причому часто вони є не тільки у тих, хто має зайву вагу, але і у тих, хто цілком стрункий, і тільки ця особливість статури є проблемою. Звичайно, з боками можна і потрібно боротися. І тут потрібно комплексний підхід, який буде включати в себе і фізичну активність, і корекцію раціону, і додаткові процедури. Розглянемо, як прибрати боки, і що потрібно для цього робити.

Причини появи боків

Перш ніж розбиратися, як прибрати боки в домашніх умовах, потрібно зрозуміти, чому вони в принципі з’являються. Найчастіше до них призводить переїдання і вживання шкідливої їжі, малоактивний спосіб життя, а також спадкова схильність. Причому організм людини, особливо жіночий, влаштований так, що живіт – перше місце, де відкладаються жирові відкладення.

Звикли перекушувати на ходу бутербродами або гамбургерами? Не дивуйтеся, що вам потрібна відповідь на питання про те, як прибрати жир з боків. Саме такі перекуси – найлютіші вороги фігури. Особливо не насичуючи і не даючи організму нічого корисного, вони, тим не менш, дуже активно відкладаються в області боків. Ще один призводять до цього фактор – це вживання алкоголю і куріння.

Недолік сну, так само як і стреси – ще одна причина того, що організм активно почне відкладати все зайве на боках. У нашому організмі все взаємопов’язано. Недосип провокує стрес, що виробляє гормон кортизол, що веде до накопичення боків. Визначте, які саме чинники актуальні для вас, і постарайтеся зробити все, щоб їх ліквідувати.

Дивіться також  Як прибрати живіт і боки чоловікові в домашніх умовах