Вправи для струнких ніг, як зробити ноги худими

Стрункі красиві ноги не можуть залишити байдужим нікого. Саме тому багато дівчат мріють, щоб вони схудли. Працювати з цією областю не так вже просто, і щоб змінити її в кращу сторону, потрібен комплексний підхід, що включає в себе регулярні тренування і правильне харчування. Як добитися струнких ніг? Про це мова піде нижче.

Вправи для струнких ніг

Вправи для струнких ніг в домашніх умовах допоможуть досягти бажаних обсягів. Важливо починати комплекс з легкої розминки, незалежно від того, де ви займаєтеся в залі або будинку. В якості розминки можна використовувати бігову доріжку, велотренажер, танці, стрибки на скакалці. Приділіть розминці 5-6 хвилин. Тепер розглянемо, які вправи може включати тренування для струнких ніг.

1. Випади

Випади унікальні тим, що опрацьовують всі м’язи ніг, допомагаючи досягти їх стрункості. Вихідне положення – стоячи прямо, ноги на ширині плечей, руки вздовж тулуба. Виконайте випад спочатку правою ногою. Важливо звертати увагу на положення ніг – кут між стегном і гомілкою повинен становити 90 градусів. Те ж саме стосується і лівої ноги. Зробивши випад, поверніться у вихідне положення і виконаєте випад другою ногою. Для кожної ноги повторіть вправу не менше 15 разів.

Дивіться також  Вправи від другого підборіддя: прибрати його в домашніх умовах