Кроссфіт: вправи для чоловіків (основні, базові)

Кроссфіт у нас на батьківщині став популярним зовсім недавно. Суть цієї техніки в тому, що вона спрямована на загальну фізичну підготовку і передбачає функціональні, постійно різні рухи, що виконуються з високою інтенсивністю. Кроссфіт готує атлетів по всіх фронтах: допомагає, і худнути, і нарощувати м’язову масу, тренувати силу, витривалість, координацію. Він дозволяє розвиватися повноцінно і рівномірно. Кроссфіт і кругові тренування – не одне і те ж, хоча він і передбачає заняття за такою схемою. Комплекси вправ в кроссфите можуть бути самими різними, але зазвичай вони будуються на одних і тих же рухах. Розглянемо базові вправи для кроссфита, які допомагають досягти чудових результатів у даному виді спорту.

1. Присідання

Популярні кроссфіт вправи для опрацювання всієї нижньої частини тіла, особливо сідниць, литок, квадрицепси, підколінних сухожиль.

Техніка присідань знайома всім, але не буде зайвим нагадати про неї ще раз. Потрібно поставити ноги на ширині плечей або трохи ширше, щоб було зручно, шкарпетки можна трохи розвернути назовні. Робіть повітряні присідання, впевнено стоячи на стопі повністю і не переходячи на шкарпетки. Спину потрібно тримати рівною і навіть трохи прогинати її. У нижній позиції тазостегнові суглоби повинні йти нижче колінних. Руки можете підняти перед собою – це поліпшить балансування і рівновагу. У верхній позиції тазостегнові і колінні суглоби повністю випрямляються. Повітряні присідання – одне з найбільш популярних вправ в кроссфите. Виконувати його рекомендується приблизно протягом семи хвилин.

У кроссфите є ряд варіацій присідань. Так, популярні також присідання зі стрибком, при яких потрібно не просто піднятися з вихідної позиції, а вистрибнути з неї. Ще один варіант – присідання «пістолетиком».

Дивіться також  Тренажери для схуднення живота і боків