Як швидко схуднути в ногах – вправи та поради для ефективного схуднення

Ноги – це проблемна зона багатьох дівчат. Особливо характерно наявність жирових відкладень в цій області для дам з фігурою типу «груша». Проблема ще й у тому, що при схудненні першим йде живіт, а от щоб схудли ноги, потрібно постаратися. Тим не менш, це можливо. Як швидко схуднути в ногах? Потрібно поєднувати дієту і фізичні вправи.

Як схуднути в ногах швидко і ефективно: вправи

Вправи для швидкого схуднення ніг – кращий спосіб позбутися від усього зайвого до цієї області. Вони допоможуть спалити жир і зміцнити м’язи. Особливо корисний біг на місці, піднімання колін і присідання. Кожну вправу рекомендується повторювати 10-30 разів, з часом збільшуючи їх кількість.

Перш ніж починати виконувати вправи, зробіть розминку.

Ось приблизний комплекс вправ, які допоможуть схуднути ніг швидко:

  • Поставте ноги на ширину плечей. На вдиху плавно підніміться на носки і затримайтеся в такому положенні. На видиху опустіться.
  • Ноги на ширині плечей, руки поставте на пояс. Присідайте на видиху, витягаючи руки вперед. На вдиху повертайтеся у вихідне положення. При присіданнях не відривайте п’яти від підлоги.
  • Встаньте на коліна, упріться руками в підлогу. Спину тримайте рівно. Виконуйте махи ногами вперед-назад.
  • Виконуйте вправу велосипед, лежачи на спині.
  • Ляжте на спину, по черзі піднімайте ноги на 45 градусів.
  • В аналогічному положенні робіть піднятими ногами рух ножиць (по черзі схрещуйте їх в районі колін).
  • Ляжте на бік, руку зігніть у лікті. Одну ногу підніміть вгору 10-20 разів. Переверніться на інший бік і повторіть те ж саме іншою.
  • Встаньте прямо, поставте ноги на ширині плечей. Одну ногу підніміть вгору і доторкніться нею до пальців витягнутих рук.
Дивіться також  Як накачати прес в домашніх умовах чоловікові правильно з нуля

Така зарядка займе 40-45 хвилин. Можна робити перерви. Для отримання кращого результату рекомендується поєднувати силові вправи з заняттями на кардіотренажерах – біговій доріжці, велотренажері, степпере. Вони також відмінно сприяють схудненню ніг.