Вправи від вушок на стегнах для схуднення в домашніх умовах – відео

Багато жінок помічають у себе на стегнах небажані «вушка» або «галіфе». Причому стосується це не тільки тих, у кого є зайва вага. На наявність «вушок» скаржаться навіть дівчата. Особливість цього недоліку в тому, що з ним дуже важко працювати. Справа в тому, що в районі стегон зазвичай скупчуються стійкі поклади жиру, які в подальшому перетворюються у целюліт. Тому схуднути в цій зоні складніше, ніж, скажімо, в районі живота або рук. Але існують ефективні вправи, щоб прибрати вушка на стегнах у домашніх умовах, і в поєднанні з правильним способом життя вони все-таки можуть допомогти позбавитися від цієї проблеми.

Причини появи «вушок»

«Галіфе» далеко не завжди з’являється в результаті надмірної ваги, хоча неправильне харчування і малоактивний спосіб життя, тим не менш, теж роблять свою справу. Зазвичай в цій області дуже слабкі м’язи, і в повсякденному житті вони не задіюються. Та й кров’ю район «галіфе» забезпечується досить погано. Тому однією тільки корекцією раціону не можна обійтися – потрібні вправи для стегон і вушок на стегнах. Нерідко жінки помічають появу «вушок» під час вагітності або після пологів. Причина в даному випадку криється в гормональних змінах.

Варто зауважити, що проблема «вушок» актуальна тільки для жінок. У чоловіків, навіть тих, у яких багато зайвої ваги, її не виникає. Знаходиться в організмі жир поділяється на підшкірний і резервний. Підшкірний накопичується швидко, і так само швидко зникає, навіть якщо використовувати лише дієту, без фізичної активності. Резервні ж жири з’являються у жінок в період статевого дозрівання і являють собою стратегічні запаси. Такі жири відкладаються всередині тканин і відповідають за вироблення естрогену.

Коли гормональна система нормалізується, і дозрівання закінчиться, необхідність в жировій прошарку зникне. Однак організму набагато простіше залишити все, як є, ніж витратити енергію на те, щоб спалити і вивести жири. Через якийсь час цей жир обростає плівкою і негативно змінює фігуру, приводячи до появи «вушок» на стегнах. Причому ця жирова тканина майже не піддається спалюванню, тому більшою мірою робота буде спрямована на те, щоб перетворити її в м’язову тканину. Зусиль для цього потрібно буде чимало, але результат того вартий. Відео вправи як прибрати вушка на стегнах допоможуть вам у цьому.

Дивіться також  Найефективніші вправи для сідниць в домашніх умовах

Як прибрати «вушка» на стегнах: загальні рекомендації

  • Існують загальні правила для тих, хто хоче позбутися від «вушок»:
  • Не обмежуйтеся локальними навантаженнями. Вам також будуть потрібні повноцінні кардіотренування і силові вправи.
  • Оптимально займатися 3-5 разів на тиждень. Не потрібно відразу сильно навантажувати непідготовлене тіло. Результативність буде краще, якщо навантаження буде підвищуватися з часом, так як організм має властивість звикати до тренувань.
  • В процесі одного заняття робіть кілька підходів, однак кількість повторів обмежте. Наприклад, можна виконувати вправу спочатку 15 разів, а після збільшити кількість до 30.
  • Не перевантажуйте організм, виконуючи статистичні вправи. Їх оптимальна тривалість – 20-25 секунд.
  • Якщо вам здається, що тренування занадто легка, навантаження можна підвищити за допомогою еспандера.

Доповніть вправи для вух на стегнах корекцією раціону. Не варто виснажувати себе дієтами і жорсткими обмеженнями. Досить просо їсти менше, а також виключити з раціону фаст-фуд, всілякі булочки, солодощі і так далі. Також боротьба з «вушками» буде ефективніше, якщо ви мінімізуєте в раціоні кількість жирного і смаженого.

Кращі вправи від «вушок» на стегнах

Багато дівчат хочуть знати, які вправи прибирають вушка на стегнах. Позбутися цієї проблеми можна і в домашніх умовах. Головне – займатися регулярно і не лінуватися. Кращі вправи від вушок на стегнах наступні:

1.Випади вперед

Треба стати прямо, поставивши ноги на ширину плечей. Правою ногою зробіть широкий крок вперед. Стежте, щоб стопа цілком стояла на підлозі, а коліно було на одній паралелі з нею. При цьому корпус повинен бути прямим, а руки – лежати на поясі. Поверніться у вихідне положення і повторіть те ж саме з лівою ногою.

2.Випади назад

Ці вправи проти вушок на стегнах робляться так само, як і випади вперед, проте широкий крок робиться тому, а протилежна нога згинається в коліні.

3.Випади в сторони

Поставте ноги разом, потім зробіть в бік широкий випад, залишивши стопи в паралельному положенні. Опорну ногу зігніть в коліні, злегка нахиливши тіло вперед. Виконайте те ж саме і для іншої ноги.

4.Відведення стегна

Ці вправи щоб прибрати вушка на стегнах виконуються так: спочатку поставте ноги на ширину плечей, тулуб поставте прямо. Спочатку можна триматися за яку-небудь опору, щоб тримати рівновагу. Живіт втягніть, головою тягніться вгору, щоб хребет був максимально выпрямлен. Ногу повільно відведіть убік і утримайте її під кутом 45 градусів. Виконайте те ж саме для другої ноги. Після варто зробити приблизно 30 рухів, але вже динамічних.

Дивіться також  Вправи для розтяжки спини і хребта в домашніх умовах

5.Присідання

Класичні присідання – незамінні вправи щоб прибрати вушка на стегнах. Робіть не менше 15 вправ. Важливо дотримувати правильну техніку. Спину тримайте рівно, ноги повинні бути трохи ширше, ніж плечі. П’яти в процесі виконання не потрібно відривати від підлоги.

6.Махи ногами

Махи теж добре допомагають в боротьбі з «вушками». Спочатку зіпріться об спинку стільця, спину випрямити. Зробіть по 20 різких рухів назад обома ногами. При махах важливий темп і інтенсивність вправи.

7.Підняття таза

Ці вправи від вушок на стегнах, фото яких допоможуть зрозуміти, як їх виконувати, додатково дають навантаження на прес. Потрібно лягти на тверду поверхню, ноги зігнути в колінах, щоб ступні вперлися в підлогу. М’язи преса і живота напружте, тепер плавно піднімайте таз, щоб опора залишалася на стопах і передпліччях.

8.Статичне полуприседание

Потрібно стати біля стіни так, щоб її стосувалася маківка, плечі, лопатки, п’яти і стегна. Зробіть невеликий крок вперед. Тепер починайте повільно «сповзати» по стінці до тих пір, поки коліна не будуть зігнуті під кутом 90 градусів. Залишіться в такому положенні на 20-30 секунд, потім плавно підніміться.

9.Бічні махи

Прості та ефективні вправи від вушок на стегнах. Потрібно лягти на бік, спертися на лікоть і як можна вище підняти ногу, зберігаючи її прямий. Те ж саме зробіть і на іншому боці. Повторіть 15-20 разів для кожної сторони.

Для збільшення навантаження спробуйте заводити стопу і вперед, і назад.

10.Стрибки

Щоб прибрати вушка на стегнах вправами, більше стрибайте. Стрибки можна виконувати і зі скакалкою, і без неї. Головне – відштовхуватися різко, а приземлятися акуратно – спочатку на носок, а після вже на всю стопу. Руки тримати на поясі. Також веселе і популярний вправу «вушок» — це стрибки на батуті.

Такі прості вправи, які можна легко виконувати в домашніх умовах, допоможуть швидко привести себе в форму загалом і скорегувати конкретно область «галіфе». Можна дивитися відео вправи від вушок на стегнах, які допоможуть чітко зрозуміти, яка техніка виконання є правильною.

Дивіться також  Як накачати прес дівчині швидко і якісно

Як позбутися від «вушок» на стегнах у тренажерному залі

Багато воліють займатися не вдома, а в тренажерному залі. Цей варіант хороший тим, хто в залі ви знайдете чимало корисних тренажерів і додаткового обладнання. Та й атмосфера там більше сприяє фізичної активності, ніж домашня обстановка. Краще всього звернутися до тренера, який складе для вас індивідуальну програму занять і підкаже нові вправи, прибираємо галіфе вушка на стегнах. Найчастіше рекомендується наступне:

  • Випади з обважнювачами. Ноги поставте на ширину плечей або трохи ширше. Лівою ногою зробіть хрестоподібний випад вправо, потім проробіть аналогічно з іншою ногою. В руках ви повинні тримати гантелі вагою не менше двох кілограмів, які допоможуть значно підвищити ефективність тренування.
  • Присідання. Виконуйте їх з максимально швидкому темпі.
  • Присідання зі штангою. За спиною потрібно тримати вантаж з робочим вагою. Корпус злегка нахиляється вперед, і робляться глибокі присідання зі штангою.
  • Біг на біговій доріжці. Тут все зрозуміло – активне спалювання калорій, кардіотренування і рівномірне схуднення по всьому тілу.

Позбавляємося від «вушок» на стегнах: додаткові рекомендації

Щоб вправи для схуднення вушок на стегнах у домашніх умовах були ще ефективніше, можна вдаватися до додаткових рекомендацій фахівців. Підхід до вирішення цієї проблеми повинен бути комплексним. Не обійтися без дієт і вправ, які ми вже розглянули. Також прекрасний спосіб – це масаж проблемної зони, тобто, все тих же «вушок».

Масаж можна робити в домашніх умовах. Для цього потрібні спеціальні медичні банки великого діаметру. Спершу треба розпарити шкіру, прийнявши гарячу ванну. Потім область, яка буде оброблятися, змастіть масажним кремом. Банку горлечком прикладається до зовнішньої поверхні стегна і починається масаж, який представляє собою прямі і кругові рухи. Те ж саме можна повторити й для внутрішньої поверхні стегна, однак щоб уникнути синців, постарайтеся зменшити силу втягування.

Баночний масаж – дуже болюча процедура, але діє вона добре. Зважаючи поліпшення кровообігу жири спалюються набагато швидше. Використовуйте банки не частіше пари раз у тиждень.

Саме комплексний підхід допоможе позбутися від «галіфе». Регулярно займайтеся, правильно харчуйтеся і періодично робіть масаж – це допоможе наблизитися до ідеальних форм, від «вушок» не залишиться і сліду, а стегна знайдуть гарну округлість і пружність.

Відео з вправам від «вушок»