Вправи від вушок на стегнах для схуднення в домашніх умовах – відео

Багато жінок помічають у себе на стегнах небажані «вушка» або «галіфе». Причому стосується це не тільки тих, у кого є зайва вага. На наявність «вушок» скаржаться навіть дівчата. Особливість цього недоліку в тому, що з ним дуже важко працювати. Справа в тому, що в районі стегон зазвичай скупчуються стійкі поклади жиру, які в подальшому перетворюються у целюліт. Тому схуднути в цій зоні складніше, ніж, скажімо, в районі живота або рук. Але існують ефективні вправи, щоб прибрати вушка на стегнах у домашніх умовах, і в поєднанні з правильним способом життя вони все-таки можуть допомогти позбавитися від цієї проблеми.

Причини появи «вушок»

«Галіфе» далеко не завжди з’являється в результаті надмірної ваги, хоча неправильне харчування і малоактивний спосіб життя, тим не менш, теж роблять свою справу. Зазвичай в цій області дуже слабкі м’язи, і в повсякденному житті вони не задіюються. Та й кров’ю район «галіфе» забезпечується досить погано. Тому однією тільки корекцією раціону не можна обійтися – потрібні вправи для стегон і вушок на стегнах. Нерідко жінки помічають появу «вушок» під час вагітності або після пологів. Причина в даному випадку криється в гормональних змінах.

Варто зауважити, що проблема «вушок» актуальна тільки для жінок. У чоловіків, навіть тих, у яких багато зайвої ваги, її не виникає. Знаходиться в організмі жир поділяється на підшкірний і резервний. Підшкірний накопичується швидко, і так само швидко зникає, навіть якщо використовувати лише дієту, без фізичної активності. Резервні ж жири з’являються у жінок в період статевого дозрівання і являють собою стратегічні запаси. Такі жири відкладаються всередині тканин і відповідають за вироблення естрогену.

Дивіться також  Домашні вправи для рук: щоб не висіла шкіра - для жінок

Коли гормональна система нормалізується, і дозрівання закінчиться, необхідність в жировій прошарку зникне. Однак організму набагато простіше залишити все, як є, ніж витратити енергію на те, щоб спалити і вивести жири. Через якийсь час цей жир обростає плівкою і негативно змінює фігуру, приводячи до появи «вушок» на стегнах. Причому ця жирова тканина майже не піддається спалюванню, тому більшою мірою робота буде спрямована на те, щоб перетворити її в м’язову тканину. Зусиль для цього потрібно буде чимало, але результат того вартий. Відео вправи як прибрати вушка на стегнах допоможуть вам у цьому.