Як схуднути в литках ніг: вправи, масажі, обгортання

Схуднення литок ніг – актуальне питання для багатьох дівчат. Буває так, що струнка сама по собі дама з плоским животом і тонкою талією абсолютно незадоволена конкретно литками, а буває, що конституція дівчата в принципі щільна, і в області гомілки це особливо помітно. У будь-якому випадку не потрібно пускати ситуацію на самоплив. Незважаючи на те, що робота з литками досить складна, добитися бажаного результату можна. В даному випадку потрібно дотримуватися комплексного підходу – він буде найбільш ефективним.

Як схуднути в литках: наступні рекомендації

Щоб справитися з таким завданням, як схуднути в ногах у литках ніг, потрібно грунтовно підійти до даного питання. Краще скласти для себе докладний план і дотримуватися його. Важлива складова — це вправи, в особливості розтяжка, а також правильне харчування.

З вправами все не так просто. Справа в тому, що багато з них, які спрямовані на формування пружних стегон і сідниць, можуть зробити гомілки ще об’ємніше. Зважаючи на це, не варто захоплюватися силовими вправами. В ідеалі краще, щоб комплекс навантажень склав для вас фахівець. Ваша ж завдання – виконувати вправи регулярно. Також пам’ятайте, що багато чого залежить від харчування – воно повинно бути правильним і збалансованим, без цього красива фігура неможлива.

Крім того, щоб схуднути в литках ніг, враховуйте наступні загальні рекомендації:

  • Не качайте ноги на силових тренажерах, так як вони направлені на збільшення м’язової маси, через що обсяг литок стане ще більше.
  • Вам підійде аеробне навантаження, яка допомагає схуднути в гомілці. Ідеальні легкі та швидкі вправи, такі як степ-аеробіка.
  • Дуже корисна фізична активність, спрямована на розтяжку: йога, стретчинг, пілатес. Також важливо, щоб саме розтяжка передувала тренуванні – вона знижує ризик травми і готує м’язи до навантажень.
  • Не потрібно сидіти на жорстких дієтах, які дають короткочасний результат і шкодять здоров’ю. Харчуйтеся правильно, повноцінно і збалансовано.
  • Пийте багато жидкоств. Вона допоможе очистити організм від шкідливих шлаків і токсинів, що благотворно впливає на процес схуднення.
  • Їжте правильні продукти.
  • Можна використовувати обгортання і масаж проблемних зон.
Дивіться також  Ранкова зарядка для чоловіків: комплекс вправ на ранок

Зайвий обсяг литок може бути наслідком варикозу або набряків. У цьому випадку важливо боротися саме з причиною проблеми.