Як схуднути в талії та животі швидко

Стандарти диктують нам, що дівчина повинна мати тонку талію і плоский підтягнутий животик. На жаль, природа нагородила таким багатством не всіх – у більшості жінок все зайве як раз таки норовить відкластися в області талії. А адже так хочеться носити обтягуючий одяг! Це цілком можливо, якщо знати, як схуднути в талії. Для цього не потрібно нічого особливого – досить тільки скорегувати харчування і подружитися з фізичною активністю.

Зайвий жир на талії та животі: причини

Щоб схуднути в талії та животі, потрібно розуміти причину наявності там жирових відкладень. Те, що жир накопичується в області живота, закладено природою. Тим не менш, виглядають ці відкладення у всіх по-різному. Причиною того, що ваша талія не настільки тонка, як хотілося б, може бути нераціональне харчування, слабкі і в’ялі м’язи живота, а також зайвий вісцеральний жир.

Організм, піклуючись про нас, відкладає запаси на боках. Природно, чим більше ми їмо, тим більше ці запаси. Особливо люблять псувати талію транс жири і прості вуглеводи. В той же час захоплення дієтами і голодуванням теж може вплинути на фігуру не найкращим чином, так як напередодні стресу організм буде робити ці самі запаси в кілька разів активніше.

Відсутність фізичної активності теж дає про себе знати, адже м’язи живота слабшають. Щоб швидко схуднути в талії та животі, необхідно поєднувати правильне харчування і вправи, спрямовані на опрацювання цієї області. Розглянемо ці складові детальніше.

Дивіться також  Кращі вправи, щоб накачати попу - накачування сідниць за правилами