Як прибрати галіфе на стегнах – вправи в домашніх умовах

Зайві жирові відкладення на стегнах, відомі нам як галіфе, суттєво псують фігуру і провокують комплекси у прекрасної половини людства, змушуючи ховати красиві вигини фігури під одягом. Зона галіфе, до речі, для жінок є однією з найбільш проблемних. А щоб прибрати галіфе на стегнах, потрібно подбати про багатьох факторах. Основні серед них – це такі методи, як фізична активність і правильне харчування.

Галіфе на стегнах: причини проблеми

Спочатку необхідно розібратися в тому, які причини появи галіфе ” на стегнах. З точки зору фізіології організми чоловіки і жінки мають безліч відмінностей. Ці відмінності багато в чому пов’язані з гормональною системою, яка впливає на численні процеси в організмі, зокрема, на відкладення жирових тканин. Запаси жиру на жіночому тілі збільшуються під час статевого дозрівання, а років після 23 вони трохи сповільнюються.

Жирові відкладення поділяються на два види: резервні та поверхневі. З поверхневими боротися найбільш просто. Для цього потрібно займатися спортом і злегка подбати про харчування.

Врахуйте, що позбутися від жиру цілком можна, але нам це і не потрібно, так як він все ж виконує ряд важливих завдань в організмі. А ось зменшити його кількість, щоб фігура виглядала естетично, можна.

Резервні жирові відкладення організм накопичує для того щоб забезпечити нормальний рівень жіночих гормонів. Якщо менструальний цикл збивається, жирові тканини стають щільнішими і покриваються фіброзними тканинами. З подібною захистом позбутися від них буде значно складніше. Саме цей фактор і є причиною того, що прибрати галіфе досить складно, хоча можливо, і існує маса методів, як це зробити. Приготуйтеся, що доведеться постаратися. Але якщо ви хочете домогтися своєї мети, важливо не здатися і дійти до кінця.

Вправи проти галіфе на стегнах

Спочатку для того, щоб спалити зайвий жир по всьому тілу, будуть потрібні кардіотренування. В цьому плані ідеальний звичайний біг або стрибки на скакалці – ці види активності спалюють велику кількість калорій і чудово допомагають підтримувати м’язи в тонусі. Також потрібні спеціальні вправи для галіфе на стегнах, які будуть спрямовані на корекцію конкретно цієї області.

Оптимально займатися 4-5 разів на тиждень. Початкова тривалість тренування може становити 20 хвилин, але поступово потрібно збільшувати, доводячи до однієї години. Починайте з 15-20 повторень і одного підходу, і теж поступово збільшуйте кількість. Тепер розглянемо топ вправ для зони галіфе.

Дивіться також  Кроссфіт: що це і чим корисні тренування

1. Відведення ноги лежачи

Це рух допомагає пропрацювати галіфе і внутрішню частину стегна, а також великий сідничний м’яз.

Потрібно лягти на бік. Ногу, яка знаходиться внизу, зігніть в коліні. Спирайтеся на нижню ногу і виконуйте махи верхній. Потім поверніться на інший бік і виконайте аналогічні махи другою ногою. Повторити не менше 10 разів для кожної ноги. Всього зробити 2-3 підходу.

2. Класичні випади

Випади ефективні для чотириголового м’яза стегна, сідниці, гомілки. Вони практично завжди включаються в програми по боротьбі з зоною галіфе.

Для виконання вправи потрібно стати прямо, ноги поставити на ширину стегон. Голову не нахиляйте, розгорніть плечі. Виконайте випад однією ногою вперед, трохи згинаючи коліна. Одна нога знаходиться попереду, інша витягнута, і ви спираєтесь на її носок. Виходить, що максимум навантаження отримує передня нога. Сідайте на неї плавно, не здійснюючи ривків. У підсумку в коліні вона повинна утворювати прямий кут, а задня нога – повністю випростатися. Спирайтеся на ступню передньої ноги, потім піднімайтеся. Змініть ногу і повторіть вправу. Зробити по 10 разів, 2-3 підходи.

3. Присідання пліє

Класичні присідання ефективні для опрацювання нижньої частини тіла, і їх теж можна включити у свою програму. Але особливо дієвими для галіфе і підтяжки стегон є присідання пліє.

Потрібно стати, ноги розставити трохи ширше плечей, розгорнувши носки нарізно. Спину тримайте прямо, не нахиляйте голову. При виконанні сідниці не повинні опускатися нижче колін, інакше з стегон ви перенесете максимум навантаження на колінні суглоби. Таким чином, ви пропрацюєте сідничний м’яз і чотириглавий м’яз стегна, що формує рельєф стегон. Зробіть 2-3 підходи по 15 повторень. Підвищити ефективність присідань допоможе використання гантелей, гирі або наповнених водою пляшок.

4. Випади в бік

Випади в бік задіють великий сідничний м’яз, бічну і внутрішню частину стегон, формуючи їх гарний рельєф і прибираючи галіфе.

Поставте ноги ширше плечей, руки поставте на пояс. Зробіть крок однією ногою в сторону і зігніть її в коліні, трохи прогинаючись в попереку. Навантажте зігнуту в коліні ногу, а іншу пряму, використовуйте в якості опори. Вправа однаковим чином робиться на обидві ноги. Всього рекомендується зробити 2-3 підходи по 15 разів.

5. Ходьба випадами

Така ходьба відмінно навантажує бічну і внутрішню поверхню стегон, сідничні м’язи. Спину тримайте прямо, стегно ноги, якої ви крокуєте, має розташовуватись паралельно підлозі. Коліном ноги, яка ззаду, намагайтеся майже доторкнутися до підлоги. Таким чином, потрібно ходити по колу. Всього зробіть 2-3 підходи по 10 вправ. Врахуйте, що вправа вимагає наявності достатньої кількості вільного місця, тому не завжди його виконання доступно в домашніх умовах.

Дивіться також  Вправи для боків: прибираємо жир ефективно в домашніх умовах

Як прибрати галіфе на стегнах: додаткові рекомендації

Галіфе утворюється жировою тканиною і слабкими м’язами стегон і сідниць. Якщо ви приподнимете сідниці руками, ви помітите, що галіфе помітно зменшиться. Тому зусилля повинні бути спрямовані на зміцнення м’язів сідниць, передній і бічній поверхні стегон. Також важливо запустити процес спалювання жирових відкладень. З першою задачею нам допоможуть впоратися вправи, з другої – обмеження в харчуванні.

Не потрібно сидіти на жорстких дієтах, але потрібно створити дефіцит калорій. Дотримуйтеся правильного дрібного харчування. Їжте нежирні білкові продукти, крупи, фрукти і овочі, пийте достатньо води. Намагайтеся відмовитися від фаст-фуду, білого хліба, солодощів. Також негативно впливає на фігуру вживання алкоголю і куріння, тому від цих згубних звичок необхідно відмовитися.

Для збільшення ефекту занять, спрямованих на боротьбу з галіфе на стегнах у домашніх умовах, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • Займайтеся в зручній вільному одязі, яка не буде обмежувати ваші рухи.
 • Перед основними вправами обов’язково робіть розминку, щоб розігрітися і попередити травми і розтягування. Буде досить легкою кардионагрузки протягом декількох хвилин. Також не будуть зайвими вправи на розтяжку.
 • Незалежно від виконуваного вправи максимальне зусилля завжди робиться на видиху, а розслаблення – на вдиху.
 • Для закріплення і посилення ефекту після виконання вправ рекомендується зробити масаж бічних частин стегон. Можна застосовувати для цього рукавицю і масло, спеціальне масажне або косметичний рослинна.
 • Корисний контрастний душ, який чудово прискорює процеси жиросжигания. Починати треба обливатися зі стоп і закінчувати стегнами.
 • Вправи намагайтеся виконувати плавно і повільно, відчуваючи, як працюють м’язи сідниць і стегон. В положенні, в якому вони максимально напружені, затримайтеся секунд на 20. Якщо ви відчуєте легке печіння, це говорить про те, що ви робите все правильно.

Побачити перші результати ви зможете через два місяці регулярних тренувань. Важлива умова боротьби з галіфе полягає саме в регулярності, інакше ефекту не буде. Харчування також дуже важливо: “наїдаючись булочками після тренування, можете не мріяти про результат.

Дивіться також  Як правильно дихати при накачуванні преса - дихання для результату

Що пропонують косметологічні клініки та салони краси?

Буває так, що позбавитися від галіфе в домашніх умовах не виходить ніяк. Тоді варто проконсультуватися з фахівцем і зрозуміти, у чому ж причина цього, оскільки, можливо, мова йде про досить серйозні проблеми в організмі. Багато хто вдається до послуг, пропонованих салонами краси і косметологічними клініками. Незважаючи на те, що вони досить дорогі, вони дають швидкі результати. Отже, для того щоб прибрати галіфе, пропонуються наступні методики:

 • Криолиз. Передбачає вплив на проблемні ділянки низьких температур. Холод досить ефективно розбиває жир, і звичайно для досягнення результатів досить пари процедур. По завершенні курсу рекомендується займатися спортом, щоб утримати результати.
 • Кавітація. Передбачає вплив на певні ділянки тіла ультразвуку. Звукові хвилі необхідної частоти роблять консистенцію жирів більш рідкісною і сприяють тому, що разом з різними токсинами і шлаками вони можуть бути утилізовані. Для досягнення результату потрібно кілька процедур з інтервалом в 1-2 тижні.
 • Ліпосакція. Одна з найбільш відомих процедур для усунення зайвих жирових відкладень. Тривалість її разом з реабілітацією складає пару тижнів. Перевага ліпосакції як раз в тому, що вона дійсно дає швидкі результати. Важливо враховувати, що ця процедура, яка вважається хірургічним втручанням і має ряд протипоказань, тому попередньо потрібно консультація спеціаліста та обстеження.
 • Також для усунення жиру може використовуватися іонно-лазерний метод, при якому хірургічне втручання не потрібне, оскільки всю роботу по руйнуванню жирових клітин виконує лазер. Він випускає вкрай тонкі промені, тому жодних слідів на тілі не залишається. Також лазер сприяє прискоренню синтезу колагену, що додатково допомагає підтягти шкіру.
 • Мезотерапія. Процедура менш ефективна, ніж ліпосакція, але теж може скорегувати ненависне галіфе. На проблемну ділянку наноситься спеціальний розчин, активізує синтез колагену, внаслідок чого жири спалюються, а шкіра підтягується. Для отримання результатів потрібно не менше чотирьох сеансів мезотерапії з інтервалом в один тиждень. Вже через місяць ви зможете побачити явні зміни на краще.

Однак пам’ятайте, що навіть дорогі процедури не є гарантією того, що жир в області галіфе не з’явиться знову. Тому в будь-якому випадку потрібно подбати про спосіб життя, полюбити фізичну активність і скорегувати свій раціон.

Вправи від галіфе на стегнах на відео