Як прибрати жир з живота – вправи для швидкого ефекту в домашніх умовах

Живіт – це проблемна зона більшості людей, причому як чоловіків, так і жінок. Саме там зазвичай скупчується жир, який не тільки псує зовнішній вигляд, але і шкодить здоров’ю, впливаючи на функціонування внутрішніх органів. Щоб поліпшити фізичний стан і фігуру, попередивши неприємні наслідки, потрібно знати, як прибрати жир з живота. Саме про це ми зараз і поговоримо.

Особливості накопичення жиру на животі

Якщо організм отримує більше калорій, ніж йому необхідно, надлишок їх відкладається в жир. Проблема полягає не тільки в харчуванні, але і в тому, що багато з нас мало рухаються, що зменшує витрати енергії.

Середня частина тіла, на відміну, скажімо, від ніг, навантажується досить мало в повсякденному житті, тому не дивно, що для жиру це зручне місце скупчення. Крім того, жир може бути різним. Зазвичай організм схильний запасатися двома типами жиру:

  • Підшкірний жир, який є видимим і відкладається на животі, стегнах, сідницях.
  • Вісцеральний жир, утворений усередині організму і обволікаючий життєво важливі органи: шлунково-кишковий тракт, легені, печінка, серце.

В більшості своїй люди бояться підшкірного жиру, проте, на думку фахівців небезпечним вважається саме вісцеральний.

Якщо подивитися з одного боку, то накопичений жир може бути досить корисним, оскільки резервує енергію, яка може знадобитися в екстрених ситуаціях, до того ж захищає органи від ушкоджень, виконуючи амортизаційну функцію.

Проте недоліки також дуже значущі. Вісцеральний жир виділяє ряд шкідливих компонентів, які можуть поглинати знаходяться поряд органи. Людина з ожирінням більше схильний проблем з тиском і серцем, більше схильний до порушення мозкової активності, діабету та різних видів онкології.

Якщо у людини великий живіт, це говорити про те, що вісцерального жиру у нього більше, ніж підшкірного, а це може становити небезпеку як для здоров’я, так і для життя. Для чоловіків критичним об’ємом талії є цифра понад 101 см, для жінок – 89 див.

Дивіться також  Як накачати ікри ніг в домашніх умовах: швидкі способи