Калланетика: що це таке, користь занять

Сьогодні існує безліч спортивних методик, які дозволяють нам худнути і підтримувати себе у формі. Серед них ви можете зустріти для багатьох незнайоме слово «калланетика», яке привертає увагу вже однією назвою. Калланетика – це особлива система, яка базується на скороченні і розтягуванні м’язів. Згідно з цією системою повнота є результатом відсутності або нестачі активності м’язів. Аеробні ж навантаження дозволяють забезпечити м’язи достатньою кількістю кисню, завдяки чому заняття калланетик і є ефективними. Також вправи доповнюються спеціальної дихальної технікою, яка забезпечує правильне скорочення м’язів.

Що являє собою калланетика?

Отже, калланетика – що це таке? Це особлива система розтягуючих вправ, які дають можливість опрацювати всі глибоко розташовані м’язи і забезпечують неймовірну робочу активність мускулатури. Це повільна гімнастика, в якій вам не потрібно поспішати, і яка дає велике статичне навантаження. Вважається, що лише годину заняття калланетик по ефективності і навантаженні дорівнює семи годинах шейпінгу або двадцяти чотирьох годинах простий аеробіки. Вправи, на яких будуються заняття калланетик. Вправи, на яких будуються заняття калланетик, дозволяють забезпечити рівномірним навантаженням всі м’язи тіла. Калланетика сподобається тим, хто любить займатися спокійно і не поспішаючи. Вона дозволяє створити ідеальний баланс між тілом і розумом, через що ви не тільки знайдете фізичну форму, але і навчіться зосереджуватися на собі.

Користь каланетики і її результати полягають у наступному:

  • ви можете схуднути в цілому і зменшити обсяги тіла конкретно в проблемних зонах;
  • заняття покращують обмінні процеси;
  • ви можете прийти в тонус і зміцнити всі м’язи тіла;
  • ви навчитеся володіти своїм тілом, а також отримаєте внутрішній спокій і впевненість у собі.

Гімнастика калланетика являє собою комплекс з 29 статичних вправ, заснованих на йогівських асанах. Незвичайний комплекс такого характеру тренує всі області тіла, які потребують тренування: живіт, стегна, сідниці, руки, плечі, передпліччя, спину. Така система несилових розтяжок — хороший спосіб корекції фігури, набуття стрункості та роботи з проблемними зонами. Часто калланетику іменують «гімнастикою незручних поз». І в цьому справді щось є: ви будете приймати пози і робити рухи, з якими в повсякденному житті ви навряд чи зіткнетеся. Саме завдяки цьому тренуються м’язи, які зазвичай перебувають у стані сну. Адже для красивої фігури дуже важлива опрацювання всіх м’язів. Опрацьовуючи їх регулярно, ви вже незабаром знайдете фігуру своєї мрії. До того ж перевага в тому, що калланетика тренує всі м’язи, однак, вона не спрямована на їх нарощування. Регулярні заняття приводять до того, що м’язи розвиваються в міру і роблять жіноче тіло красивим без різних чоловікоподібних зайвих рельєфів.

Дивіться також  Вправи для схуднення спини і боків в домашніх умовах - прибираємо жир швидко

Багатьом цікаво, чим відрізняється пілатес від каланетики, оскільки ці дві методики часто плутають. Основна відмінність в тому, що пілатес базується на постійному зміні різних поз. Калланетика ґрунтується на статиці, тобто, на те, що в запропонованій позі треба затриматися на певний час. Це і є відповідь на питання про те, у чому відмінність пілатесу і каланетики.

А що краще – пілатес або калланетика? Калланетика вважається більш ефективною для схуднення. Але врахуйте, що їй краще займатися, якщо у вас вже є певна фізична підготовка. Якщо ж ви зовсім не треновані, то є сенс почати з пілатесу. Він більше підходить тим, хто слабо розвинений фізично, має багато зайвої ваги або страждає від захворювань опорно-рухового апарату. Звичайно, пілатес не так добре тренує м’язи і спалює жир, як калланетика, але він може стати хорошим початком.