Контрастний душ для схуднення: чим корисний і як правильно приймати

Як приймати контрастний душ для схуднення: за якою схемою, скільки повинно бути чергувань, як часто, в який час доби краще. Його плюси і мінуси. Якщо потрібно посилити ефективність дієти і занять спортом, в якості додаткового методу можна вибрати контрастний душ.

Як приймати контрастний душ для схуднення: за якою схемою, скільки повинно бути чергувань, як часто, в який час доби краще. Його плюси і мінуси.

Якщо потрібно посилити ефективність дієти і занять спортом, в якості додаткового методу можна вибрати контрастний душ. Витрат не потребує, доступний в домашніх умовах, зміцнює здоров’я, допомагає позбутися від заплили жиром і зіпсованих целюлітом місць. Перші відчуття для новачків можуть бути не самими приємними, але з придбанням звички при регулярному застосуванні можна легко втягнутися і отримувати від нього задоволення. Питання в тому, наскільки він зможе поліпшити результати зусиль, що вживаються для зниження ваги.

Механізм схуднення

З наукової точки зору, використовувати контрастний душ для схуднення цілком виправдано, так як при правильному і регулярному застосуванні він здатний на багато що:

  • покращує підшкірний кровообіг допомогою чергування звуження і розширення судин, а також їх очищення від бляшок і інших шкідливих утворень;
  • активує лимфоток;
  • оновлює клітини епідермісу — робить шкіру більш пружною і еластичною;
  • пом’якшує прояви целюліту (як від нього позбутися в домашніх умовах, можна прочитати тут).

Завдяки цьому, оброблювані ділянки тіла візуально стають привабливішими: поступово зникає апельсинова кірка, шкіра адаптується до зниження ваги і не реагує на різке схуднення розтяжками і провисаючими складками. Відбуваються незначні зміни і в підшкірному шарі: як відомо, кров і лімфа сприяють активізації клітинного метаболізму, який запускає ліполіз і допомагає спалювати адипоцити.

Питання в тому, чому далеко не всі відгуки про використання цього методу схуднення позитивні? Справа в тому, що він буде працювати тільки при певних умовах:

  • на тлі дієти або хоча б правильного харчування і занять спортом;
  • при регулярному застосуванні;
  • якщо процедура організована правильно.
Дивіться також  Шунтування шлунка для схуднення: що це таке, протипоказання, наслідки, дієта

Без дотримання цих трудомістких правил контрастний душ буде виконувати тільки освіжаючу і очищувальну функцію, але для схуднення виявиться абсолютно марною.

По сторінках історії. Його аналогом був старовинний російський звичай, що деякі практикують і досі. Розпарившись червоного кольору в бані, люди взимку виходили з неї без одягу і пірнали або в замет, або в ополонку. Ефект такий же!