Краплі для схуднення: загальна інформація, рейтинг, огляд препаратів

Наскільки ефективні краплі для схуднення: загальна характеристика, переваги і недоліки. Рейтинг найпопулярніших зорієнтує в цінах. Огляд 9 препаратів. На відміну від інших форм випуску Бадів для схуднення, краплі дають максимальну концентрацію основної діючої речовини.

Наскільки ефективні краплі для схуднення: загальна характеристика, переваги і недоліки. Рейтинг найпопулярніших зорієнтує в цінах. Огляд 9 препаратів.

На відміну від інших форм випуску Бадів для схуднення, краплі дають максимальну концентрацію основної діючої речовини. Незважаючи на маленький об’єм флаконів, виробники стверджують, що в них міститься достатня кількість корисних інгредієнтів, що сприяють зниженню ваги. Вони розводяться у воді або іншій рідині — і виходить жиросжигающие напій, який за 1-2 місяці повинен привести фігуру в порядок. Питання лише в тому, чи дійсно вони так ефективні, або це не більше ніж майстерна реклама марного кошти?

Загальна інформація

Майже будь-які подібні краплі представляючи собою концентрат рослинних екстрактів, вітамінів і мінералів, надають переважно жиросжигающее дію. Нерідко воно доповнюється сечогінні та проносні властивості. Завдяки цьому і відбувається зниження ваги.

Вони випускаються в невеликих флаконах об’ємом 10, 15, 25, 30, 50 або 100 мл Деякі мають зручний дозатор. Розводяться у воді, соках, молоці. Практично всі нейтральні за смаком, можуть володіти незначною фруктовим або трав’яним ароматом, не мають кольору.

Є в більшості своїй БАДами. Рідкісні торгові марки мають належні сертифікати про якість і продаються в аптеці. В основному, їх можна замовити по Інтернету.

Ціни різні, залежать від бренду, країни-виробника і складу. Розкид — від $3 до $95.

Про ступінь ефективності відгуки різні. Комусь допомагають схуднути в короткі терміни, хтось не побачив ніяких результатів, а деякі і зовсім постраждали від ускладнень. Виробники обіцяють, що для зниження ваги не обов’язково підтримувати вживання крапель дієтами і спортом. Але, як показує практика, в такому випадку добитися втрати кілограмів буде складно.

Повний курс схуднення може становити від 1 тижня до 3 місяців.

Дивіться також  Чому зростає живіт у жінок: головні причини