Лазерний ліполіз: що це таке, механізм дії, протипоказання

Боїтеся ліпосакції за її травматичності? Є безболісний і ефективний варіант — лазерний ліполіз, який відрізняється мінімальними пошкодженнями. В арсеналі пластичної хірургії десятки методик, що дозволяють позбавляти від незначних жирових відкладень, які не йдуть ні в результаті дієт, ні в процесі занять спортом.

Боїтеся ліпосакції за її травматичності? Є безболісний і ефективний варіант — лазерний ліполіз, який відрізняється мінімальними пошкодженнями.

В арсеналі пластичної хірургії десятки методик, що дозволяють позбавляти від незначних жирових відкладень, які не йдуть ні в результаті дієт, ні в процесі занять спортом. Начебто і проблеми зайвої ваги немає, а фігура тим часом залишає бажати кращого.

У таких випадках дуже часто з усіх інноваційних технік ліпосакції вибирають лазерний ліполіз, який відрізняється тим, що не вимагає хірургічного втручання. Всім, хто боїться операцій, він підходить як не можна до речі і складає гідну альтернативу ультразвукової кавітації. Пора з’ясувати, що це таке і в яких випадках слід вибрати саме його.

Що це таке?

Лазерний ліполіз — це розщеплення жирових клітин ультратонким, цілеспрямованим променем світла, параметри якого підбираються фахівцями (довжина хвилі, частота). Виробляється він особливої апаратурою з насадками. Практично не вимагає хірургічного втручання, відрізняється мінімальною травматичністю і досить високою ефективністю.

Механізм дії променя на апоциты наступний: низькочастотний лазер руйнує мембрани жирових клітин. В результаті вони перетворюються в емульговану рідина, яка виводиться з організму двома способами:

  • Природним шляхом, надходячи в кровоносні і лімфатичні судини, а потім нейтралізується печінкою.
  • Штучно, за допомогою вакуумного відсмоктування через канюлі.
  • В додаток до цього лазер згущує кров, запобігаючи її втрату при введенні канюлею, а також активує колагенові волокна, що призводить до підтяжки шкіри.

    Для проведення процедури використовуються такі апарати як «Zerona», «Fotona», «iLipo», «SmartLipo».

    Вартість однієї зони (розмір 10 на 20 см) може становити від $100 до $350. Ціна залежить від статусу клініки, застосовуваного устаткування, оброблюваної ділянки.

    Дивіться також  Соки для схуднення: які і як правильно пити, 19 варіантів на будь-який смак