Лиепайская дієта доктора Хазана: принципи і меню на тиждень в таблиці Богомолова

На скільки кілограмів дозволяє схуднути лиепайская дієта доктора Хазана, як правильно її дотримуватися. Таблиця меню на кожен день від Олексія Богомолова. Списки дозволених і заборонених продуктів. Сучасні методики схуднення схожі один на одного.

На скільки кілограмів дозволяє схуднути лиепайская дієта доктора Хазана, як правильно її дотримуватися. Таблиця меню на кожен день від Олексія Богомолова. Списки дозволених і заборонених продуктів.

Сучасні методики схуднення схожі один на одного. Рідко яка з них вибивається із загального ряду. Однією з таких є лиепайская дієта доктора Хазана — тривала, ефективна, підтверджена численними прикладами з реального життя і суттєво відрізняється від інших. Якщо потрібно позбутися від 10 і більше кілограмів з мінімальними втратами в плані здоров’я і хочеться випробувати на міцність власну силу волі — це ідеальний варіант для таких цілей.

Про автора і учнів.

Лев Якович Хазан (1946-2015) — лієпайський лікар-дієтолог, ендокринолог, психотерапевт. Навчався на факультеті спортивної медицини в Університеті Тарту. В кінці 80-х років розробив систему харчування для інтенсивного схуднення, яку назвав на честь свого рідного міста (Лієпая знаходиться в Латвії) «лієпайської дієтою». Книг не видавав, а методика стала неймовірно популярною на Заході і в Росії, завдяки його учням, які змогли скинути десятки кілограмів.

Лікар-дієтолог Лев Якович Хазан

Олексій Олексійович Богомолов (нар. 1956) — дуже різнобічна людина: за освітою — юрист і історик, у радянський час був хокеїстом і вчителем, потім перекваліфікувався у письменника і журналіста. На сьогоднішній день числиться кореспондентом «Комсомольської правди», в якій веде проект «Худнемо з зірками!». Автор книги «Лиепайская дієта. Докладний щоденник харчування з таблицями і схемами». Пацієнт доктора Хазана, з його допомогою методики схуд на 45 кг.

Аудрюс Йозенас (нар. 1966) — лікар-психіатр, учень Богомолова, який схуд на даній дієті на 50 кг і теж є активним її агітатором і живим прикладом.

Дивіться також  Як схуднути на 15 кг: кращі дієти, вправи і препарати

Так як дієта Лева Яковича Хазана не була їм офіційно видано (він приймав пацієнтів індивідуально) і ніяк не просувалася, її основні принципи можна знайти у згаданій книзі Богомолова і численних інтерв’ю Йозенаса.