Лимонна дієта: декілька варіантів меню, і рецептами

Якихось обмежень вимагає лимонна дієта і на скільки дозволяє схуднути. Оцінюємо ризики для здоровя. Кілька варіантів на вибір з меню і рецептами. Худнуть завжди сумніваються: вибрати експрес-дієту, але поставити під удар здоровя, або тривале голодування, але без побічних ефектів.

Якихось обмежень вимагає лимонна дієта і на скільки дозволяє схуднути. Оцінюємо ризики для здоров’я. Кілька варіантів на вибір з меню і рецептами.

Худнуть завжди сумніваються: вибрати експрес-дієту, але поставити під удар здоров’я, або тривале голодування, але без побічних ефектів. Всім, хто вважає за краще перший варіант, рекомендується звернути увагу на лимонну дієту. Вона може тривати від 2 до 14 днів, її результати при дотриманні всіх правил не розчаровують, але занадто великий ризик неприємних наслідків, особливо для ШКТ. Чи можна їх якось уникнути і чи варто взагалі користуватися даною методикою по зниженню ваги — з’ясовуємо.

Основні принципи

На думку багатьох, лимонна дієта — одна з найбільш робочих схем для схуднення, так як основний продукт раціону є ефективним жіросжігателя. При цьому нічого складного в організації харчування немає, відсутні розрахунки, обмеження цілком прийнятні, так що її принципи можуть освоїти всі:

  • Лимони є не доведеться, а от сік з них стає головним напоєм.
  • Пити його, в залежності від варіанту голодування, потрібно кілька разів на день, причому існують різні рецепти приготування, вибір яких визначається індивідуальними вподобаннями.
  • Добовий обсяг будь-якого лимонного напою не повинен перевищувати 1 літра.
  • Список продуктів визначається залежно від тривалості та типу дієти, але у своїй основі вони малокалорійні, низьковуглеводні і без жирів.
  • Всі інші моменти мало чим відрізняються від інших методик схуднення. При гарній мотивації і здоровому шлунку результати можуть становити по мінусу кілограму за добу — тут багато чого буде залежати від суворості меню. Є навіть відгуки, що люди втрачали 5 кг за 2 дні, але це вельми сумнівні цифри, так і для здоров’я таке різке зниження ваги небезпечно. У всьому повинна бути міра.

    Дивіться також  Як схуднути за місяць і втратити від 4 до 20 кг: реальні поради від фахівців