Лінолева кислота для схуднення: ефективність, інструкція із застосування, протипоказання

Наскільки ефективна лінолева кислота для схуднення: правда і міфи, домисли і результати досліджень. Особливості застосування CLA. Протипоказання. З 90-х років серед Бадів для схуднення зявилася лінолева кислота, яка швидко набрала обертів і стала дуже затребуваною.

Наскільки ефективна лінолева кислота для схуднення: правда і міфи, домисли і результати досліджень. Особливості застосування CLA. Протипоказання.

З 90-х років серед Бадів для схуднення з’явилася лінолева кислота, яка швидко набрала обертів і стала дуже затребуваною. Вона належить до незамінних амінокислот — омега-6-ненасиченим жирним. У дієтологію і спортивне харчування потрапила, володіючи рядом унікальних властивостей, втручаючись у багато біохімічні процеси людського організму.

Що це таке?

Для схуднення використовується ізомер — кон’юговані лінолева кислота, інакше звана CLA (КЛК). Саме під цими іменами випускається більшість Бадів. Вперше вона була виділена із яловичого жиру.

Це життєво необхідна речовина для нормального функціонування багатьох органів. Без нього в першу чергу метаболічні процеси сповільнюються, що призводить до незмінного набору ваги. Проблема в тому, що вона не виробляється організмом, а надходить ззовні — з продуктами харчування.

У зв’язку з тим, що більшість сучасних людей харчуються неправильно, у них спостерігається нестача омега-6-ненасичених кислот, а без лінолевої процес ліполізу буде протікати з великими перебоями. Тому так важливо включати в раціон продукти, багаті їй. Крім схуднення, вона відома як антиканцероген і покращує стан при серцево-судинних захворюваннях.

Її активно беруть бодібілдери для нарощування м’язової маси та сушіння тіла і ті, хто мріє хоч трохи схуднути.

Це цікаво. Дуже часто причиною ожиріння є гормональний збій. Одна з корисних властивостей CLA — його усунення. Це означає, що в довгостроковій перспективі можна добитися і зниження ваги.

Дивіться також  Чищення печінки родзинками в домашніх умовах: схеми прийому, рецепти