Трави для чищення печінки: ефективність, список, аптечні збори, рецепти

Наскільки безпечно та ефективно використовувати трави для очищення печінки в домашніх умовах: дізнайтеся особливості проведення процедури. Можете підібрати рецепт. Багато пробували в домашніх умовах використовувати трави для чищення печінки.

Наскільки безпечно та ефективно використовувати трави для очищення печінки в домашніх умовах: дізнайтеся особливості проведення процедури. Можете підібрати рецепт.

Багато пробували в домашніх умовах використовувати трави для чищення печінки. Але мало хто замислюється про можливі наслідки такої фітотерапії без дозволу лікаря. Може бути, вони і приносять полегшення і навіть виводять токсини, шлаки (а часом і каміння), але при цьому вони можуть чинити шкідливий вплив на інші органи і системи. І ці наслідки виявляться набагато пізніше. З лікарськими рослинами в якості гепатопротекторів потрібно бути обережними.

Дія

Якщо правильно підібрати трави, вони нададуть виключно позитивний вплив, причому не тільки на печінку, а й на інші органи видільної системи. При точному дотриманні дозувань і всіх правил прийому можна сподіватися на наступні результати:

  • звільнення від шлаків і токсинів печінки, жовчного міхура і нирок;
  • поліпшення травлення;
  • розширення ниркових і жовчних проток, що покращує якість і швидкість кровотоку по організму;
  • регенерація пошкоджених і відмерлих клітин;
  • терапевтичний ефект при гепатозі: розщеплення жирових капсул;
  • активізація метаболізму;
  • відновлення функцій печінки, втрачених з часом.

Печінка — рятувальний фільтр людського організму, якому час від часу самому потрібна допомога, щоб позбутися від жирових відкладень і зашлакованості. Існує величезна кількість способів реанімувати її, і трави — один з ефективних (за умови, якщо така фітотерапія дозволена лікарем).

Найбільш часті причини, чому люди звертаються до чищення печінки, — зайва вага, зловживання алкоголем, інтоксикація організму і болю в правому підребер’ї. Однак далеко не завжди процедура сприяє усуненню цих неприємностей. Так що не варто ставитися до фітотерапії як до панацеї від усього. Якщо все зробити правильно, то деяке зниження ваги і полегшення спазмів у правому боці можуть спостерігатися. Однак це, скоріше, будуть побічні ефекти процедури, а не її кінцева мета.

Дивіться також  Акторська дієта: особливості, меню на 3, 4, 5 та 12 днів, результати