Ліпосакція: види, як роблять, реабілітація після операції, наслідки

Що являє собою ліпосакція: особливості проведення процедур, показання та протипоказання, плюси і мінуси. Який вид краще вибрати в тій чи іншій ситуації. Згідно зі статистикою, ліпосакція є однією з найпопулярніших процедур пластичної хірургії.

Що являє собою ліпосакція: особливості проведення процедур, показання та протипоказання, плюси і мінуси. Який вид краще вибрати в тій чи іншій ситуації.

Згідно зі статистикою, ліпосакція є однією з найпопулярніших процедур пластичної хірургії. Якщо в 2006 році нею скористалися близько 403 500 чоловік, то в 2011 році ця цифра зросла до 1 268 300, а в 2016 — до 4 356 000. Прогресія очевидна. І якщо до недавнього часу операція проводилася переважно в США, то сьогодні це відбувається в багатьох країнах.

Все більша і більша кількість людей замислюються про даному способі корекції фігури. Він дозволяє не сідати на суворі дієти і не виснажувати себе тренуваннями в залі. Відлежало на столі кілька годин — і майже миттєво талія стала вже, сідниці — більш підтягнутими і пружними, зникли складки на стегнах. Тим більше, що сучасні методики постійно удосконалюються. Пора розібратися, що це таке і чи варто скористатися подібною послугою.

Дивіться також  Кращі способи схуднення для жінок, чоловіків, дітей і літніх