Мезотерапія від целюліту: показання, суть і хід процедури

Мезотерапія як спосіб усунення целюліту: опис процедури, тривалість курсу. Як поводитися під час лікування, перелік протипоказань і можливих ускладнень. Боротися з целюлітом можна по-різному. Масажі, обгортання, мезотерапія, водні процедури, лімфодренаж – ось перелік заходів, які використовуються для корекції проблемних зон.

Мезотерапія як спосіб усунення целюліту: опис процедури, тривалість курсу. Як поводитися під час лікування, перелік протипоказань і можливих ускладнень.

Боротися з целюлітом можна по-різному. Масажі, обгортання, мезотерапія, водні процедури, лімфодренаж – ось перелік заходів, які використовуються для корекції проблемних зон. Хороший ефект за короткий період досягається шляхом поєднання декількох методик, наприклад, послідовне застосування ін’єкцій і обгортань під час одного терапевтичного курсу. Але лікування може бути і монокомпонентным. Найчастіше так призначається мезотерапія. Розглянемо детальніше її техніку, правила та особливості.

Як і де

Вибираючи місце, де вам допоможуть позбутися від целюліту, керуйтеся наступними принципами:

  • Косметичний кабінет (салон, клініка) повинен мати чинну ліцензію на здійснення медичної діяльності.
  • Проводити мезотерапію можуть тільки фахівці, які мають вищу медичну освіту, тобто лікарі-косметологи.

При першому відвідуванні поцікавтеся, чи відповідає заклад, який ви відвідали даним вимогам. Косметологія – бізнес прибутковий, тому будьте уважні, в цьому середовищі дуже просто опинитися на прийомі у шарлатана.

Ми б рекомендували звертатися у великі багатопрофільні центри, на базі яких є відділення естетичної медицини. Лише тоді в безпеці й високій якості «уколів краси» ви можете бути впевнені.

Дивіться також  Рибячий жир для схуднення: який краще вибрати і як приймати