Метод Шичко для схуднення: в чому полягає аутотренінг і як вести щоденник

Наскільки ефективний метод Шичко для схуднення: наукові принципи, що лежать в його основі. Вивчаємо правила ведення щоденника перед сном з прикладами записів. Якщо вам потрібно скинути не більше 5-6 кг, але цьому заважає відсутність сили волі і жалість до себе, зверніть увагу на метод Шичко.

Наскільки ефективний метод Шичко для схуднення: наукові принципи, що лежать в його основі. Вивчаємо правила ведення щоденника перед сном з прикладами записів.

Якщо вам потрібно скинути не більше 5-6 кг, але цьому заважає відсутність сили волі і жалість до себе, зверніть увагу на метод Шичко. Це психолого-педагогічний підхід до схуднення, який дозволить організувати свій розпорядок дня і стримати бажання щодо їжі.

Про автора

Автор методу — Геннадій Андрійович Шичко. Відомий радянський фізіолог, народився в 1922 році в Мінській області. Брав участь у Великій Вітчизняній війні, був політпрацівником і командиром. У Сталінградській битві був поранений в обидві ноги, його комісували і дали інвалідність.

Геннадій Андрійович Шичко

Геннадій Андрійович не опустив руки. Будучи інвалідом, закінчив Ленінградський університет, став психологом, захистився як кандидат біологічних наук. Все життя працював в Інституті експериментальної медицини. Написав багато дослідницьких робіт, як психологічно вилікуватися від алкогольної та нікотинової залежності. Розробив аутотренінг для схуднення та позбавлення від хвороб, який допоміг багатьом людям відновити нормальну вагу і здоров’я. Помер у 1986 році.

Сьогодні метод Шичко отримав широке поширення. В умовах постійного цейтноту сучасним людям не вистачає часу на тренажерні зали, тому все частіше вони звертаються до подібних аутотренингам.

Дивіться також  Сухе голодування: що це таке, що відбувається з організмом, шкода й користь