Магніти для схуднення: принцип дії, пропоновані вироби і правила їх носіння

Варто використовувати для схуднення магніти, вбудовані в прикраси, обручі, пояси і пластирі: думка вчених про користь магнітотерапії. Особливості їх застосування. Щорічні обороти магнітної продукції, яка позиціонується як лікувальна, перевищують $5 млрд.

Варто використовувати для схуднення магніти, вбудовані в прикраси, обручі, пояси і пластирі: думка вчених про користь магнітотерапії. Особливості їх застосування.

Щорічні обороти магнітної продукції, яка позиціонується як лікувальна, перевищують $5 млрд. Її важко назвати інноваційної: Гіппократ (I ст. до н. е..), Парацельс (XVI ст.), Франц Антон Месмер (XVIII ст.), а також тибетські ченці широко використовували магніти для полегшення станів при різних захворюваннях. Сьогодні їх пропонують тим, хто мріє позбутися зайвої ваги, не вдаючись до виснажуючим дієт і виснажливих тренувань. Хтось ставиться до них скептично, хтось є прихильником магнітотерапії. Кому вірити? Купувати чи ні ці прилади, спокушають своєю невисокою ціною і нібито приголомшливими результатами? Розбираємося.

Про магнітотерапії

Магніти можна не тільки замовити через інтернет-магазини, але і придбати в аптеках. Це говорить про те, що вони мають відповідні сертифікати і все-таки надають лікувальний ефект. Дійсно, в Росії, як і в багатьох країнах світу, магнітотерапія визнана однією з галузей медицини і відноситься до фізіотерапії. Вона використовується в державних лікарнях і приватних клініках.

Але допомагають магніти для схуднення? Щоб розібратися, доведеться звернутися за допомогою до фізики і думку ВООЗ.

Дивіться також  Очищення організму харчовою содою: особливості, як правильно пити, рецепти