Маринована капуста на зиму – 8 кращих рецептів в банках «пальчики оближеш»

Дуже довгий час цвітна капуста виростала тільки на території Сирії, де її використовували не тільки в їжу, але і як лікарський засіб. У Росії ж цей овоч завезли в часи Катерини II, після чого вона стала поступово приживатися і в нашій країні.

Однак з-за вельми специфічного смаку і запаху, подобається така капуста далеко не всім. І тут марно доводити, що вона і при виразці допоможе, і знизить тиск, а також при проблемах з травленням просто необхідна. Але якщо дорослі ще, згнітивши серцем, можуть пересилити себе, то ось змусити дитину покуштувати хоч шматочок — практично неможливо.

Але це зовсім не означає, що з таким становищем нічого не можна зробити. Зараз є багато рецептів, які додадуть цвітній капусті оригінальний і незрівнянний смак, так що ваші домочадці вишикуються перед вами в чергу за новою порцією.

Що саме чудове — готується кольорова капустка дуже легко, не вимагаючи якихось надприродних дій. Додаткові інгредієнти, якщо і не залежалися десь на полиці, то вже точно їх можна знайти в будь-якому магазині. А закупивши все необхідне, не варто відкладати справу в довгий ящик, адже набагато менше часу ви витратите на готування, ніж на роздуми.

Радує і те, який різноманітний вибір страв надає цей овоч: від обжарювання цвітної капусти в клярі до повноцінних зимових заготовок. А так як на носі маячить вельми холодну пору року, то поговоримо з вами про те, чим таким смачненьким можна побалувати себе і своїх рідних, поки за вікном мете заметіль.

Зміст статті

  • Маринована капуста на зиму «пальчики оближеш»
  • Маринована капуста, як гриби: проста і смачна зимова заготівля
  • Цвітна капуста з овочами в томатній заливці (рецепт без стерилізації)
  • Цвітна капуста з буряком: смачний рецепт маринаду для зимової заготівлі
  • Дуже смачна, ніжна капуста на зиму без стерилізації
  • Як замаринувати цвітну капусту з болгарським перцем
  • Цвітна капуста в томаті на зиму
  • Як приготувати мариновану цвітну капусту по-корейськи
Дивіться також  Буряки на зиму в банках – 5 дуже смачних рецептів приготування в домашніх умовах