Монастирський чай: варіанти зборів, склад трав, як приготувати і пити, розвінчання міфів

Опис 28 складів монастирського чаю для лікування різних захворювань. Дізнайтеся, чи працює це засіб і справді його рекламує Олена Малишева. Монастирський чай являє собою збір з лікарських трав. Причому для лікування кожної хвороби — особливий склад.

Опис 28 складів монастирського чаю для лікування різних захворювань. Дізнайтеся, чи працює це засіб і справді його рекламує Олена Малишева.

Монастирський чай являє собою збір з лікарських трав. Причому для лікування кожної хвороби — особливий склад. Неймовірну популярність він отримав із-за відсутності «хімії» в складі і довіри до православної віри. Адже, згідно виробникам, даний продукт з любов’ю та молитвами збирається ченцями Свято-Елисаветинского монастиря міста Мінська (Білорусь). Питання лише в тому, наскільки правдива ця інформація і чи він справді корисний. Розбираємося.

Особливості

На відміну від інших зборів з трав, якими рясніє Інтернет, монастирський чай володіє рядом особливостей, і саме завдяки їм він став таким популярним.

Заявлений не як БАД, а як лікувальний фіточай (проте в аптеках не продається). Не викликає звикання. Готується за старовинними монастирським рецептами, які століттями зберігалися в православних храмах, завдяки травниках та народним монахів-цілителів. У точності дотримуються всі пропорції, зафіксовані в давніх джерелах.

Для приготування всіх видів чаїв, що випускаються під маркою «монастирський», використовується понад 40 рослин. Причому всі вони збираються вручну, переважно в горах Кавказу і є екологічно чистою сировиною.

Дуже приємний смак і насичений травами аромат. Синергетичний ефект: трави підібрані таким чином, що підсилюють і підтримують дію один одного. Позитивна енергетика: збори створюються в намоленому місці, людьми, які щодня спілкуються з Богом.

Низькі ціни на весь асортимент товару — $17,5 за упаковку. Замовлення можна зробити, не виходячи з дому. Широкий асортимент товару — є збори для лікування практично будь-яких захворювань. Також всі вони надають иммуноукрепляющее дію і поліпшують стан здоров’я в цілому.

Як замовити:

  • Залишити заявку на офіційному сайті.
  • Дочекатися дзвінка оператора, який уточнить ваші дані.
  • Чай упаковується та відправляється посилкою на поштову адресу або з кур’єром.
  • Через кілька робочих днів отримати і оплатити замовлення.
  • Дивіться також  Спалювачі жиру в аптеці: назви препаратів, огляд ефективних, рейтинг кращих

    Вивчивши подібну інформацію, стає зрозумілим, чому він має таку популярність. Але не все так райдужно. Є кілька не зовсім приємних моментів, які обов’язково варто врахувати перед покупкою. Але спочатку — максимум неупереджених фактів, щоб в кінці статті був матеріал для критики.