Насіння льону: як приймати для очищення організму, кишечника і шлунка

 

Чистий кишечник є запорукою правильної роботи всіх систем в організмі, сильного імунітету й міцної шкіри. Всі токсини, алергени, продукти розпаду та інші компоненти повинні своєчасно виходити з організму. Але це відбувається не завжди. У товстому кишечнику з часом накопичується велика кількість різних гнильних бактерій і бруду, а на стінках формуються поклади калових мас, які ускладнюють роботу кишечника. Існує велика кількість способів очистити кишечник. Одним з найбільш безпечних, доступних та ефективних є насіння льону. Розглянемо, чим вони корисні, і як приймати насіння льону для очищення кишечника.

Як працюють насіння льону

Тонкий кишечник не схильний засмічуватися. У ньому багато рідини, постійно омиває стінки, видаляє забруднення і выносящей все зайве. Перероблена їжа рухається просто і швидко. З цією частиною органу вкрай рідко бувають проблеми. У неї гладкі і рівні стінки, які не схильні накопичувати бруд.

У товстій кишці формуються тверді калові маси. Вона має форму труби з ребристою поверхнею. Рідина всмоктується у верхньому відділі, після їжа стає щільною масою. В складках і поглибленнях накопичуються мікроби, токсини, різні паразити, і очистити орган від усього цього не так то просто. Однак очищення організму насінням льону може допомогти в цьому. Діють вони наступним чином:

  • Потрапляючи в травну систему, продукт розбухає і рухається в товсту кишку.
  • Потім труба розтягується, а борозенки вирівнюються.
  • Насіння посилює скорочення кишечника і одночасно з цим захоплює забруднення, виносячи їх організму з каловими масами, тобто природним шляхом.
  • Завдяки слизу, яку виділяють насіння, процедура проходить м’яко, стінки кишечника отримують захист від різних пошкоджень, попереджають роздратування.

Все ясно, але на ділі все не так просто. Щоб насіння льону для кишечника подіяли з максимальною користю, потрібно дотримуватися всіх правил, нюансів і рекомендацій, враховувати протипоказання. Також важливо пройти курс повністю, від початку до кінця, виключивши всі фактори, які можуть негативно вплинути на його ефективність.

Дивіться також  Скільки калорій в свіжому помідорі або звичайному маленькому черрі