Очищення організму від паразитів: перевірені рецепти традиційної і народної медицини

Способи очищення організму від паразитів: таблетками і народними рецептами. Основні лікарські препарати і рослини, що виганяють паразитів, принципи дієти. Протипоказання. Кількість паразитів, що оточують людину, порівнянно з вірусами і бактеріями.

Способи очищення організму від паразитів: таблетками і народними рецептами. Основні лікарські препарати і рослини, що виганяють паразитів, принципи дієти. Протипоказання.

Кількість паразитів, що оточують людину, порівнянно з вірусами і бактеріями. Вони проникають в організм через рот, шкіру, дихальні шляхи. У Росії щороку виявляють близько мільйона випадків гельмінтозів. Найчастіше хворіють діти, внаслідок особливостей гігієнічного поведінки і недостатності захисних властивостей. Очищення від них не є великою проблемою. Ми розповімо про найбільш ефективні способи.

Як їх розпізнати?

Об’єктивна діагностика паразитарних захворювань утруднена через недосконалість лабораторних методів. Аналіз калу на яйця глистів часто виявляється негативним, але це не підтверджує відсутність зараження. Тому важливо знати ознаки, за якими можна запідозрити у себе паразитів:

 • Загальні симптоми — слабкість, кволість, зниження апетиту, швидка втомлюваність. Виникають за рахунок інтоксикації продуктами життєдіяльності гельмінтів.
 • Зниження апетиту і втрата ваги. Іноді людина, навпаки, відчуває постійний голод.
 • Шлунково-кишкові розлади: нудота, метеоризм, пронос, змінюється запорами, невелика біль у животі. Ці симптоми не є постійними. Часто людина «списує» їх на погрішності в харчуванні і не звертається до лікаря.
 • Зниження імунітету, що проявляється в частих простудних захворюваннях і загостреннях хронічних персистуючих інфекцій. Характерні часті герпетичні висипання на губах, що є явною ознакою зменшення резистентності організму.
 • Алергічні прояви: висипання за типом кропив’янки, сухий кашель по ночах, нежить та інші. Для організму паразити є чужорідними агентами, тому імунна система реагує на них відторгненням. Виробляються антитіла можуть «плутати» білкові молекули гельмінтів з білком, що надходять з їжею. Тоді виникає алергічна реакція.
 • Розлади нервової системи. Загальна інтоксикація не проходить безслідно для нервових клітин. Людина стає дратівливим, нервовим, погано спить.
 • Гіповітаміноз: розшарування нігтів, ламкість і випадання волосся, сухість шкіри. Гельмінти «обкрадають» людини, харчуючись його корисними речовинами.
 • Дивіться також  Муміє для схуднення: як приймати в таблетках і робити обгортання

  Всі перераховані симптоми не є специфічними. Вони супроводжують багатьох захворювань, тому гельмінтози часто залишаються без уваги.

  В останній час отримав розповсюдження превентивний підхід до проблеми. Профілактична чистка рекомендується всім пацієнтам з груп ризику: дітям, мисливцям, людям, що мають домашніх тварин або контактують з ними по роботі.