Пілатес для схуднення: принципи, програми тренувань, основні вправи

Чи ефективний пілатес для схуднення. Поради, як правильно займатися в домашніх умовах. Вибираємо програму тренувань, вчимося виконувати базові вправи. Коли людина, що планує схуднути, починає шукати програми тренувань, він стикається з численними проблемами.

Чи ефективний пілатес для схуднення. Поради, як правильно займатися в домашніх умовах. Вибираємо програму тренувань, вчимося виконувати базові вправи.

Коли людина, що планує схуднути, починає шукати програми тренувань, він стикається з численними проблемами. Список протипоказань на три сторінки, то потрібен відповідний рівень фізичної підготовки, то обов’язково потрібні професійні тренажери, які можна знайти тільки в залі, то діють обмеження за віком. Однак є комплекс вправ, який підходить буквально всім: від підлітків до людей похилого віку, займатися можна вдома, інвентар ніякої не потрібен, і навіть новачки в спорті можуть його освоїти.

Спробуйте пілатес, і вам стане зрозуміло повальне захоплення цим видом гімнастики. В останні роки його включають до програми для підготовки вагітних до пологів, тренування у фітнес-центрах, ЛФК в оздоровчих комплексах.

Дивіться також  Очищення по Марві Оганян: докладний опис методики, список трав і рецепти