План схуднення: меню на тиждень, 2 програми тренувань, додаткові методики

Як правильно скласти план схуднення: покрокова інструкція. Приклад меню на тиждень для правильного харчування і дві програми тренувань для будинку і для залу. Успіх будь-якого заходу визначається тим, наскільки послідовно і цілеспрямовано людина йде до кінцевого результату.

Як правильно скласти план схуднення: покрокова інструкція. Приклад меню на тиждень для правильного харчування і дві програми тренувань для будинку і для залу.

Успіх будь-якого заходу визначається тим, наскільки послідовно і цілеспрямовано людина йде до кінцевого результату. Особливо наочно це демонструє процес схуднення. Якщо не відхилятися від раціону дієти і ходити на всі тренування, залучаючи додаткові способи для зниження ваги, в самі короткі терміни можна домогтися стрункої фігури і заповітних цифр на вагах. Якщо ж сьогодні наїстися до відвалу, а завтра пропустити пробіжку, і так протягом всього шляху, то здійснити мрію ніколи вийде.

Щоб задумане здійснилося, потрібно спочатку скласти докладний план схуднення на необхідний термін і суворо його дотримуватися. Чим точніше він буде виконаний, тим більше вас порадують результати.

Дивіться також  Найбільш ефективні продукти-карнітин: список і рекомендації