Програма присідань на місяць: таблиця тренувань

Яка дівчина не мріє про красивих, підтягнутих, опуклих сідницях? Правильно – та, у якій вони вже є! Але тим, кому пощастило менше, теж не варто впадати у відчай. Створити стегна своєї мрії просто, головне – займатися регулярно і за певною схемою. Сьогодні ми розповімо вам про присіданнях – кращому вправі для створення красивих сідниць. Пояснимо, як правильно виконувати вправу, як ускладнити або полегшити тренування, а також надамо докладний план присідань на місяць. Поїхали?

Програма присідань: тренування, які змінять всі

В тазу людини є великі, середні та малі сідничні м’язи. Саме вони допомагають розводити стегна убік, розгортати стопи назовні і всередину і так далі. Малі сідничні м’язи відповідають за загальні обриси сідниць, великі – за опуклість і рельєф.

В результаті малорухливого способу життя або з плином часу м’язи, навіть будучи колись сильними, старіють, сідниці стають більш плоскими, на шкірі з’являється целюліт. І якщо в звичайному житті це цілком можна сховати під одягом, то на пляжі доведеться виставляти напоказ свої недоліки.

Щоб влітку не довелося червоніти на лазурних берегах, починайте займатися прямо зараз. Програма присідань для дівчат допоможе скорегувати форми, зробить сідниці більш опуклими, гарними й підтягнутими, і до літа ви зможете дозволити собі навіть бікіні. А перші результати почнуть проявлятися вже через кілька тижнів.

Як ми вже говорили вище, присідання – те, що доктор прописав, якщо потрібно як можна швидше підтягнути м’язи сідниць. Ця вправа покращує циркуляцію крові, завдяки чому зменшується целюліт на стегнах, прискорює травлення і, звичайно, робить сідничні м’язи більш витривалими і еластичними. Крім того, воно сприяє розщепленню жирів, робить ноги сильніше, покращує координацію рухів. Важливо, що при присіданнях працюють не тільки м’язи ніг і стегон, але і живота, попереку. А значить, місячна програма присідань допоможе відкоригувати не тільки сідниці, але і ще одну проблемну для багатьох зону – живіт.

Дивіться також  Дихальна гімнастика для схуднення живота і боків: вправи на відео та фото

Людина з середнім зростом і вагою, присівши 100 разів, витратить близько 43 ккал. Спортсмен з більш важким вагою витратить ще більше енергії. А значить, присідання допомагають не тільки сформувати красивий рельєф, але і схуднути.

Звучить заманливо? А на ділі все ще крутіше. Якщо, звичайно, ви в ладах з технікою і все робите правильно. А якщо ні – не переживайте, ми зараз вам розповімо.