Вправи для розтяжки всього тіла: комплекс для домашніх умов

Про користь розтяжки знають багато – вона допомагає поліпшити гнучкість і координацію, робить м’язи еластичними, формує гарну фігуру, покращує здоров’я. Перша асоціація більшості людей з розтяжкою – це вправи на шпагат. Але насправді все далеко цим не обмежується – для ефективної тренування потрібно розтягувати все тіло від шиї до ніг. Ефективні вправи для розтяжки всього тіла, представлені нижче, допоможуть добитися відмінних результатів, якщо виконувати їх регулярно.

Комплекс вправ для розтяжки всього тіла

Як правило, розтяжка тіла починається з м’язів шиї, потім переходимо до плечах, спині, руках, грудях, пресу, а вже в останню чергу розтягуємо ноги. Представляємо комплекс вправ для розтяжки всього тіла з правильною послідовністю.

Розтяжка м’язів шиї

Вправа 1

Ці вправи для розтяжки тіла можна виконувати як сидячи, так і стоячи. Одна рука повинна бути витягнута вздовж тіла, інша – працювати і виконувати рух, який полягає в тому, щоб акуратно підтягти голову до плеча вниз. Утримуйтеся кінцевому положенні стільки, скільки можете, після виконайте те ж саме з іншого боку. Повторити кілька разів з обох сторін.

Вправа 2

Вам потрібно встати рівно, обидві долоні розмістити на потилиці. Трохи натискуючи ними на голову, підборіддям тягніться до грудей. Затримайтеся в такому положенні, щоб відчути, як тягнеться ваша задня частина шиї.

Дивіться також  Ранкова зарядка для літніх людей (жінок і чоловіків) - дивись і роби