Худа дієта: меню на 7, 14 і 20 днів, правильний вихід, результати

Основні принципи худої дієти і рекомендації до її дотримання. Детальні варіанти меню на 7, 14, 20 днів плюс 3 рецепта. Організація правильного виходу. Назва худої дієти говорить сама за себе. І справді: не кожна система живлення надає можливість схуднути за тиждень відразу на 7 кг! У більшості джерел авторство методики приписується американським медикам, які у 80-х роках XX століття відчували її на пацієнтах, чий ІМТ перевищував 35, а вага більше 100 кг.

Основні принципи худої дієти і рекомендації до її дотримання. Детальні варіанти меню на 7, 14, 20 днів плюс 3 рецепта. Організація правильного виходу.

Назва худої дієти говорить сама за себе. І справді: не кожна система живлення надає можливість схуднути за тиждень відразу на 7 кг! У більшості джерел авторство методики приписується американським медикам, які у 80-х роках XX століття відчували її на пацієнтах, чий ІМТ перевищував 35, а вага більше 100 кг. Однак офіційно ця інформація не підтверджена, та й навряд чи лікарі могли стати творцями такого небезпечного для здоров’я способу зниження ваги. І тим не менше вона користується популярністю через свою високу ефективність.

Основні принципи

Худа дієта є низкоуглеводной, нізкожіровой і жорсткою системою. Викликає безліч побічних ефектів, її важко витримати з-за сильного голоду. Вимагає не менше тижня підготовки, сама триває (в класичному варіанті) 7 днів, і ще 2 тижні підуть на вихід з неї і реабілітацію організму після перенесеного стресу. Принципи:

 • Мінімум жирів і вуглеводів в раціоні.
 • Тиждень голодування складається з 3 монодієт і з 3 розвантажувальних днів (вони чергуються один з одним). Плюс сьомий — як підготовка до правильного виходу.
 • Рекомендовані монодієти: огіркова, кефірна, яблучна.
 • Фрукти і овочі потрібно вживати тільки в свіжому вигляді.
 • У розвантажувальні дні дозволяється пити воду (звичайну і мінеральну), чай (зелений і чорний, але без добавок), соки (несолодкі, свіжовичавлені), кисломолочні напої з низьким відсотком жирності (1%).
 • Обмеження солі.
 • Обов’язково пити мінеральну воду для забезпечення організму мікроелементами.
 • Курс схуднення — 1 тиждень. Повторювати не частіше двох разів у рік.
 • Результати можуть сягати від 2 до 7 кг за тиждень. Залежать від вихідної ваги, швидкості метаболізму, індивідуальних особливостей, рухової активності, точності дотримання рекомендованого раціону.

  Дивіться також  Очищення організму від паразитів: перевірені рецепти традиційної і народної медицини