Ролик для преса: вправи для чоловіків і жінок

Гімнастичний ролик – неймовірно просте пристосування, але при цьому вельми ефективне. Він чудово зміцнює м’язи живота, а також допомагає опрацьовувати інші частини мускулатури. Його називають по-іншому, наприклад, спортивне колесо. Користуватися таким пристосуванням дуже зручно, а вправи з роликом для преса підходять і для жінок, і для чоловіків. Також вони можуть стати оптимальним варіантом для тих, хто тільки почав займатися спортом. Звичайно, перед тим як починати застосовувати дане пристосування, потрібно вивчити основи техніки роботи з ним, а також наявні протипоказання.

Переваги роликів для преса

Виглядає тренажер дуже просто. Його називають гімнастичним роликом, і роликовим тренажером, і колесо для преса, і ролером. Пристосування не має аналогів, і ефективність ролика для преса досить висока, про що свідчать відгуки тих, хто його використовував. Можна виділити такі переваги роботи з цим тренажером:

  • Ролик чудово зміцнює м’язи преса.
  • Тренінг з застосуванням з роликовим тренажером допомагає створити міцний м’язовий корсет.
  • У роботі задіяно до 20 м’язів.
  • Особливо активно опрацьовуються прямі і косі м’язи живота.
  • Вправи з роликом допомагають підвищити витривалість.
  • Вправи з роликом для преса для жінок і чоловіків дозволяють поліпшити поставу.
  • Також фізична активність із застосуванням ролика дає можливість поліпшити метаболізм, спалити зайвий жир і наростити м’язову масу.

Цим гарний ролик для преса, які м’язи задіяні при яких ми зараз розглянемо. В основному такі вправи складають верхню частину тіла. Це руки, плечі, груди, спина, черевна м’яз, нижній прес, сідниці і поперек. Також в роботу частково включені біцепси і квадрицепси.

Дивіться також  Як накачати прес дівчині швидко і якісно