Розвантажувальний день на чаї: ефективність, рекомендації, рецепти

Щоб добитися стабільного зниження ваги, 2-3 рази на місяць влаштовуйте розвантажувальний день на чаї — зеленому, чорному або травяному. Вибирайте рецепт і варіант меню. Однією з найбільш ефективних детокс-програм є питної розвантажувальний день на чаї, що забороняє їсти тверду їжу.

Щоб добитися стабільного зниження ваги, 2-3 рази на місяць влаштовуйте розвантажувальний день на чаї — зеленому, чорному або трав’яному. Вибирайте рецепт і варіант меню.

Однією з найбільш ефективних детокс-програм є питної розвантажувальний день на чаї, що забороняє їсти тверду їжу. Це сприяє очищенню не тільки кишечника і нирок, але і багатьох інших систем організму. Основний ефект — сечогінний, а при використанні додаткових компонентів — і жиросжигающие.

Механізм схуднення

Розвантажувальний день на чаї гарантовано дасть втрату у вазі на 1-2 кг, причому без жодної шкоди для здоров’я. Ось які будуть активізовані процеси в організмі під впливом цього підбадьорливого напою:

  • без твердої їжі кишечник розслабляється і відпочиває від постійних навантажень, які його зношують;
  • легкий сечогінний ефект, сприяє виведенню з тканин непотрібної рідини;
  • печінка і нирки звільняються від токсинів;
  • голодування на чаї, які регулярно влаштовуються на протязі 2-3 місяців, забезпечують генеральну чистку організму вже на клітинному рівні, що є профілактикою зайвої ваги;
  • рідина при відсутності твердої їжі прочищає стінки кишечника від різних забруднень.

Який чай краще пити для схуднення? Про це в одній з наших попередніх статей.

Етимологія. Слово «чай» походить від китайського ієрогліфу 茶 (читається як «ча»), який служить для письмового позначення цього напою.

Дивіться також  Гарбуз для схуднення: користь і шкода, меню, рецепти приготування дієтичних страв