Салати для схуднення: лайфхаки по приготуванню і рецепти на кожен день

Які салати вибрати для схуднення: жиросжигающие, білкові, очищаючі? Пропонуємо добірку простих, але ефективних рецептів з вказівкою калорійності. Під час дієти завжди хочеться поїсти і урізноманітнити раціон.

Які салати вибрати для схуднення: жиросжигающие, білкові, очищаючі? Пропонуємо добірку простих, але ефективних рецептів з вказівкою калорійності.

Під час дієти завжди хочеться поїсти і урізноманітнити раціон. На моноголодовке про це можна навіть не мріяти, а от інші системи живлення, розроблені для зниження ваги, пропонують активно включати в раціон салати, які здатні приборкати апетит, що розігрався. Вони добре засвоюються, насичують надовго, в більшості своїй низькокалорійні, а найголовніше — можна підібрати різні рецепти на кожен день, з якими не набридне ні одне меню. Залишилося лише навчитися їх правильно готувати і не менш грамотно вживати.

Користь

Включаючи в раціон салати, ви прискорюєте процес схуднення за рахунок:

  • їх низької калорійності;
  • очищення організму;
  • швидкого і тривалого насичення, яке притуплює голод між прийомами їжі, дозволяючи утримуватися від небажаних перекусів;
  • розгону метаболізму;
  • спалювання жиру і збереження м’язової маси (при наявності відповідних інгредієнтів у складі);
  • поліпшення травлення завдяки клітковині;
  • збагачення організму вітамінами, амінокислотами та мінералами;
  • мінімального ризику зриву з дієти, т. к. раціон буде різноманітним і не набридне.

Приємним бонусом схуднення на салатах стане поліпшення стану шкіри і волосся, яким теж трохи «перепаде» від їх вітамінного складу. Свіжі фрукти, ягоди, овочі та зелень забезпечать зміцнення імунітету і налагодять роботу внутрішніх органів. Корисні ненасичені жири в горіхах і оливковій олії приведуть в порядок нервову систему. Білки (гриби, м’ясо, риба, яйця, бобові) допоможуть зберегти недоторканими м’язові волокна, які зазвичай йдуть як джерела додаткової енергії замість жирів.

Походження назви. Слово «салат» латинського походження: «salata» перекладається як «солоний».

Дивіться також  Магнезія для схуднення: способи застосування, протипоказання