Що їдять вегетаріанці: списки дозволених і заборонених продуктів

Інформація про те, що вегетаріанці їдять, а від чого відмовляються: найповніші списки дозволених і заборонених продуктів, включаючи таблицю харчових добавок. Про те, що вегетаріанці відмовляються вживати в їжу мясо, відомо всім.

Інформація про те, що вегетаріанці їдять, а від чого відмовляються: найповніші списки дозволених і заборонених продуктів, включаючи таблицю харчових добавок.

Про те, що вегетаріанці відмовляються вживати в їжу м’ясо, відомо всім. Але ті, хто починають заглиблюватися в це питання, можуть легко загубитися, так як спірних моментів дуже багато. Цілий ряд продуктів викликає сумніву: наприклад, можна чи ні їсти яйця і молоко? З одного боку, вони тваринного походження, але, з іншого, вбивати нікого не доводиться. Як діяти в цьому випадку?

На основі серйозних розбіжностей в даній системі з’явилися відгалуження, кожне з яких відрізняється власним меню у відповідності з поглядами і життєвими позиціями їх представників. Тому постараємося більш точно розписати, що вегетаріанці їдять кожної з цих груп.

Дивіться також  Маски для схуднення живота: користь, застосування, рейтинг магазинних і рецепти домашніх