Що робити, щоб схудло особа: вправи, дієта, інєкції і косметика

Огляд способів схуднення в особі. Приклад комплексу вправ і меню для дієти. Короткий опис ліполітіков для інєкцій та поради з вибору кремів і масок. Послідовність схуднення різних частин тіла визначається індивідуальними особливостями організму.

Огляд способів схуднення в особі. Приклад комплексу вправ і меню для дієти. Короткий опис ліполітіков для ін’єкцій та поради з вибору кремів і масок.

Послідовність схуднення різних частин тіла визначається індивідуальними особливостями організму. У 80% випадків спочатку йдуть набряки. Тому перші помітні зміни стосуються ніг і особи, які від них страждають. Крім того, анатомія голови така, що підшкірний шар жиру тут дуже тонкий, і при дотриманні дієти він «тане буквально на очах. Але буває і навпаки: спалювання жирових відбувається знизу вгору, і тоді доводиться залучати додаткові заходи, щоб швидко схуднути в особі. Подивимося, як це можна зробити.

Загальні питання

Що вибрати

Найбільш ефективним способом є комплекс спеціальних вправ. Хороших результатів можна домогтися за допомогою салонних процедур, хто не боїться ін’єкцій. На косметику особливо сподіватися не варто, хоча в ряді випадків і її теж можна залучити. Ну і, звичайно, дотримання певних рекомендацій дієтологів і гуру фейсбілдінга обов’язково.

Терміни

Якщо схуднути потрібно за тиждень, доведеться задіяти всю важку артилерію: і на строгу дієту сісти (6 варіантів на вибір), і вправи виконувати щодня, і косметикою закупитися. До салонним процедурам у цьому випадку краще не звертатися, так як після уколів тільки набряки будуть сходити до 5-6 днів. Вони добре працюють, коли є час на кілька сеансів і можна розтягти процес на 3-4 тижні. Якщо в запасі є місяць, можна цілеспрямовано вибрати тільки один спосіб, а не вирішувати проблему комплексно.

Гендерні особливості

Немає різниці, кому доведеться вирішувати цю проблему. Однак дівчині можна порадити і косметичні засоби, і мезотерапію, і особливу дієту. А ось чоловікові в цьому плані буде дещо складніше, так як уколи краси і маски представники сильної статі вважають суто жіночими штучками. В деякому сенсі вони мають рацію, тому єдине, що їм залишається, — освоїти фейсбілдінг або просто зайнятися комплексним схудненням всього тіла.

Дивіться також  Смузі для схуднення: правила приготування і кращі рецепти для блендера