Тумесцентная ліпосакція: що це таке, як проводиться, реабілітація та наслідки

Що таке тумесцентная ліпосакція. Дізнайтеся, кому вона підходить і як проводиться. Як підготуватися до операції і що робити в період реабілітації. Однією з найбільш ефективних методик усунення жирових відкладень на протязі ось вже багатьох років залишається ліпосакція.

Що таке тумесцентная ліпосакція. Дізнайтеся, кому вона підходить і як проводиться. Як підготуватися до операції і що робити в період реабілітації.

Однією з найбільш ефективних методик усунення жирових відкладень на протязі ось вже багатьох років залишається ліпосакція. У клініках і центрах естетичної медицини її проводять на різному обладнанні, з допомогою різноманітних приладів і розчинів. Зокрема, широко використовується тумесцентная ліпосакція («tumescent» перекладається як «замочений»). На тлі інноваційних методик вона є базовою, так як перевірена часом і освоєна пластичними хірургами на всі 100%.

Перш ніж записуватися на неї, потрібно розібратися, що це таке, як проводиться операція і кому вона рекомендована в першу чергу.

Сутність процедури

У 1985 році Патрік Лілліс і Джеффрі Кляйн (американські хірурги) знайшли спосіб спростити вакуумну операцію з видалення жирових клітин. Перед тим, як їх відкачувати, вони запропонували просочувати їх спеціальним розчином. Під його впливом тканини набрякали (звідси і пішла назва методу), легко разрыхлялись під дією вакууму і перетворювалися в напіврідку емульсію. Вивести її з організму за допомогою спеціальних канюль вже набагато простіше.

Рідина, яку винайшли тоді талановиті хірурги, отримала назву — розчин Кляйна. Він включає в себе:

  • лідокаїн – як знеболюючий препарат;
  • фізіологічний розчин (зазвичай використовується хлорид натрію) – грає головну роль, так як саме він сприяє розбуханню і подальшого розрідженню жирів, до того ж він захищає нервові закінчення і судини, розташовані в оброблюваній зоні, від пошкоджень;
  • судинозвужувальний препарат (найчастіше це або епінефрин, або адреналін) – зменшує втрату крові, знижує ризики розвитку побічних ефектів (особливо синців) та посилює знеболювальну дію лідокаїну;
  • антибіотик – необхідний для запобігання інфікування, щоб через мікророзрізу і проколи в організм не проникли небезпечні мікроби.
Дивіться також  Переїдання: причини, симптоми і ознаки, як позбавитися, наслідки

Так що тумесцентная ліпосакція — це вдале поєднання вакуумного відкачування жиру з його попередніми розрідженням розчином Кляйна. Ці методики суттєво полегшують і прискорюють проведення операції. Результат — менша болючість, так як надлишки відображаються не в твердому, а эмульгированном стані.