Щипковий масаж по Жаке в домашніх умовах:

Масаж особи, спрямований на омолодження шкіри, поліпшення її стану та підтримання її тонусу, — процедура, яка з кожним днем набирає обертів популярності, стаючи гідною альтернативою хірургічним подтяжкам і уколів краси. Існує велика кількість масажних технік, кожна з яких має свої переваги і обіцяє певний набір результатів. Дуже популярний нині щипковий масаж по Жаке, який пропонується багатьма салонами краси. Також можна проводити його в домашніх умовах, але, якщо ви зважилися на це, необхідно якомога детальніше вивчити техніку процедури, щоб уникнути поширених помилок і досягти максимального результату.

Щипковий масаж: основи

Щипковий масаж обличчя за методикою Жаке, як зрозуміло з його назви, ґрунтується на пощипывающих рухах. Причому вони сильні і агресивні, тому зачіпають навіть глибинні шари дерми, що і допомагає добиватися максимального результату.

Зараз ця техніка використовується для вирішення різних проблем косметологічного характеру. Однак до кінця минулого століття вона застосовувалася тільки за медичними показаннями для боротьби з різними дерматологічними захворюваннями. І тільки протягом двох останніх десятиліть такий масаж включили в перелік своїх послуг косметологи.

Щипкова техніка масажу названа на честь французького дерматолога Леонарда Жаке. Насправді ж є відомості, що вона з’явилася задовго до його народження, і використовувалася китайськими народними лікарями. Француз Жаке запропонував лише таке нововведення, як накладення прийомів роботи масажистів Китаю на масажні лінії обличчя, так як до нього вони застосовувалися по всьому іншому тілу, але тільки не на обличчі – це китайські красуні не вирішувалися. Хоча, можливо, це пов’язано з тим, що красуні Китаю в принципі рідко страждають від повноти і набряклості особи. Як би там не було, першовідкривачем щипковой техніки вважається саме Леонард Жаке, який описав її в своїх роботах в кінці 18 століття.

Дивіться також  Найбільш ефективні маски в сауні для схуднення і антицелюлітні, в домашніх умовах