Сироїдіння – здорове харчування

Сироїдіння – це популярна нині система живлення, яка грунтується на вживанні продуктів без термічної обробки, тобто, сирих. Причини переходу на неї у всіх різні. Хто хоче поправити здоров’я, хтось- просто спробувати, а хтось- позбавитися від зайвої ваги. У будь-якому випадку потрібно знати, як правильно перейти на сироїдіння, щоб такі зміни раціону принесли користь, а не шкоду.

Користь сироїдіння для схуднення

Перехід на сироїдіння може стати альтернативною схемою живлення, що дає можливість схуднути природним чином. Маються на увазі дві складові – спрощення раціону і спрощення способів приготування їжі, а також зниження її калорійності. Це все досягається відмовою від термічної обробки і певних продуктів.

На перетравлення сирих продуктів організм витрачає більше енергії, ніж на засвоєння термічно обробленої їжі. Вже це благотворно впливає на процес схуднення. Крім того сироїдіння, яке, по суті, можна прирівняти до вегетаріанства, а іноді і до веганству, також сприяє зниженню кількості в раціоні жирів. Також зауважимо, що основою харчування сироїдів стає клітковина, в якій мінімум калорій, і яка в той же час чудово очищає організм.

Тому, відповідаючи на питання про те, що таке сироїдіння, можна сказати, що це певний спосіб дієтичного харчування. Без особливих зусиль вона дозволяє знизити кількість споживаних калорій, зменшити вживання жирів і наситити організм клітковиною.

Сироїдіння дозволено далеко не всім. Перед тим як починати на нього переходити, потрібно проконсультуватися з фахівцем. Абсолютно не можна дотримуватися такого раціону дітям, підліткам, літнім людям, жінкам, які планують стати матерями, які страждають від гастритів, колітів, неусвоения сирих продуктів.

Дивіться також  Дієта 5 стіл: що можна і не можна (перелік продуктів в таблиці)