Солодощі при схудненні: списки дозволених і заборонених

Можна їсти солодощі при схудненні і як це позначиться на фігурі? Поради дієтологів, які з них можна, а які заборонені в рамках дієти. Корисні рецепти. Нікого не дивує, що при схудненні солодощі автоматично заносяться в заборонений список.

Можна їсти солодощі при схудненні і як це позначиться на фігурі? Поради дієтологів, які з них можна, а які заборонені в рамках дієти. Корисні рецепти.

Нікого не дивує, що при схудненні солодощі автоматично заносяться в заборонений список. Вони калорійні, володіють високим глікемічним індексом, провокують стрибок інсуліну в крові, а через півгодини після них знову пробуджується апетит. Так що тим, хто бореться із зайвими кілограмами, доводиться тільки мріяти про шматку чізкейку і тане в роті морозиві.

Однак дієтологи кажуть, що далеко не на всі солодке поширюється табу при зниженні ваги. Причому мова йде не тільки про мед і цукрозамінники. Цей список виявився набагато більш розширеним.

Можна чи ні

У сучасній дієтології докорінно змінюється підхід до всього процесу схуднення. Фахівці стверджують, що чим більше заборон накладається на їжу, тим більший стрес переживає організм і тим частіше відбуваються зриви без досягнення кінцевих результатів.

Одним з каменів спотикання виявилися солодощі. Якщо раніше не було ніяких сумнівів, що високий вміст цукру і надмірна калорійність робили їх забороненими для будь-якої дієти, то сьогодні все більша кількість фахівців висловлюються за те, що не можна повністю відмовлятися від них, так як це тягне за собою серйозні проблеми зі здоров’ям. Були виявлені аргументи і за, і проти.

Дивіться також  Кава для схуднення: ефективність, який вибрати, рейтинг Бадів, рецепти