Спалювачі жиру в аптеці: назви препаратів, огляд ефективних, рейтинг кращих

Які ефективні для схуднення можна купити в аптеці. Їх види. Перегляньте ТОП-10 потужних препаратів для спалювання жиру і схуднення, познайомтеся з ними в докладному огляді. Ще зовсім недавно спалювачі жиру використовувалися переважно в спортивному харчуванні і були доступні лише на інтернет-ресурсах і в спеціалізованих магазинах.

Які ефективні для схуднення можна купити в аптеці. Їх види. Перегляньте ТОП-10 потужних препаратів для спалювання жиру і схуднення, познайомтеся з ними в докладному огляді.

Ще зовсім недавно спалювачі жиру використовувалися переважно в спортивному харчуванні і були доступні лише на інтернет-ресурсах і в спеціалізованих магазинах. Це препарати, що прискорюють метаболізм, який змушує організм витрачати власні жирові запаси для вироблення додаткової енергії.

Так як вони мали величезний успіх не тільки у представниць прекрасної статі, але і у чоловіків, що займаються нарощуванням м’язової маси, компанії розширили бази свого збуту та легалізували їх виробництво. На сьогоднішній день будь-які схуднення можна без зусиль знайти в аптеці — з усіма необхідними сертифікатами та дозволом на продаж.

Кілька рекомендацій

Той факт, що більшість жіросжігателей мають сертифікати якості та безпеки, дуже радує. Однак не варто забувати, що препарати, які отримали дозвіл продаватися в аптеках, автоматично набувають статус лікарських засобів або Бадів з усіма витікаючими наслідками.

Тому, незважаючи на те, що вони такі доступні (продаються переважно без рецепта), не можна скуповувати їх пачками і безконтрольно вживати. До кожного з них повинна додаватися інструкція з чіткими вказівками, як пити таблетки, скільки, коли, а також зі списками показань і протипоказань.

  • «Натуральний» склад

Практично всі виробники позиціонують свою продукцію як натуральну, тобто в складі нібито використані виключно рослинні екстракти. На ділі ж виявляється, що різні синтетичні речовини їм не чужі. Так що спочатку не обманюйте себе. Єдине, що повинно вас заспокоювати, — навіть вся ця хімія пройшла сертифікацію і отримала дозвіл продаватися в аптеках, а це значить, що вона безпечна для здоров’я (якщо вживається в розумних кількостях).

  • Екзотика в складі
Дивіться також  Сироїдіння: з чого почати і як правильно організувати перехід

Другий момент, на який варто звернути увагу — наявність у складі екзотичних рослин. Так, сьогодні допускаються в продаж ті, що виробляються з ягід годжі, гуарани, сени, сафлоры і т. д. З одного боку, в аптечних препаратах їх зміст відповідає безпечної нормі. З іншого, регулярне вживання таких таблеток невідомо, чим закінчиться. Дослідження тривають, але якихось конкретних висновків поки немає. Люди, які роками сидять на препаратах з гарцинії або спіруліні і мріють про схуднення, можуть у підсумку отримати масу неприємних побічних ефектів і захворювань.

  • За рецептом чи без?

Безсумнівно, дуже спокусливо придбати схуднення, що продаються в аптеці без рецепта. Вони сильні і одночасно доступні. Однак забороніть собі це робити. Це не просто набір трав для схуднення — це справжній лікарський препарат (або БАД), який чинить на організм потужну дію. Як правило, це тягне за собою ряд побічних ефектів і ускладнень. Щоб уникнути їх і досягти результатів, обов’язково відвідайте лікаря і візьміть у нього дозвіл на вживання кошти.

  • Особливості вживання

Ну і, нарешті, пора розвіяти ще один міф про схуднення за допомогою жиросжигающих препаратів, що продаються в аптеках. Навіть найефективніші з них не допоможуть позбавитися від зайвої ваги, якщо ви не будете правильно харчуватися і займатися спортом. Запускається ними процес метаболізму повинен активно витрачати звільнену енергію в тренажерному залі, а інакше вона знову осяде жирком під шкірою. А шкідливі продукти у вигляді фастфуду і солодкої газованої води будуть постійно його гальмувати і блокувати. Так що, незважаючи на всю їх потужність, перевірена і доведена дія, спокушатися не варто: працювати над собою все одно доведеться в поті чола.

Дивіться також  Скандинавська ходьба для схуднення: як вибрати палиці і як правильно ходити

Зайво говорити про те, що ні в якому разі не можна перевищувати дозування, зазначені в інструкціях. Більше пігулкою — менша вага? На жаль, таке правило тут не працює. Одна-єдина капсула, випита понад норми, може призвести до серйозних наслідків в плані здоров’я, так що не варто ризикувати.