Таблетки для зниження апетиту: як діють, наскільки шкідливі, список і огляд кращих

Які таблетки для зниження апетиту не тільки ефективні, але ще й безпечні для здоровя? Їх опис, види, можливу шкоду. Невеликий рейтинг і короткий огляд кращих препаратів. На сучасному ринку можна знайти величезну кількість препаратів, що обіцяють швидке і гарантоване схуднення.

Які таблетки для зниження апетиту не тільки ефективні, але ще й безпечні для здоров’я? Їх опис, види, можливу шкоду. Невеликий рейтинг і короткий огляд кращих препаратів.

На сучасному ринку можна знайти величезну кількість препаратів, що обіцяють швидке і гарантоване схуднення. Окрему нішу серед них займають таблетки для зниження апетиту.

Механізм дії здається максимально простим: приймаючи їх, людина не відчуває голоду, мало їсть, добове споживання калорій зменшується, а значить, організм починає активно витрачати жирові запаси. Однак на практиці все виявляється далеко не так райдужно. Пробуємо скласти об’єктивну картину про цих засобах: розвінчуємо міфи і розкриваємо правду.

Актуальність проблеми

У професіоналів такі таблетки викликають сумніви з точки зору ефективності та безпеки.

Проблема № 1

Навіть при сучасному рівні науки знань про механізм появи голоду недостатньо для того, щоб повністю взяти його під контроль. Це один з найважливіших інстинктів, які забезпечують виживання. При вживанні препаратів, що знижують апетит завжди є ризик повністю блокувати мозкові центри насичення, що приведе до летального результату. Тому розробка подібних ліків та Бадів викликає безліч питань і побоювань.

Проблема № 2

На сьогоднішній день ринок просто переповнений всілякими БАДами. Вони не проходять клінічних випробувань на безпеку, не мають сертифікації, нерідко виробляються підпільно, містять масу дивних рослинних екстрактів. У деяких в інструкції прописано: і спалюють жири, і пригнічують відчуття голоду, та ще й сечогінні одночасно. Це насторожує, так як така багатофункціональність дає величезне навантаження на організм. Це тайські Be-Fit, Lipo 9, Thai Bears або китайські Бомби, Золоті кульки, Дикороси.

На жаль, поки є попит, буде і пропозиція. Люди, які мріють про схуднення, вважають за краще не йти на консультацію до ендокринолога, щоб він прописав таблетки для зменшення апетиту, які можна купити в аптеці, а замовляють підробки-дешевки без рецептів на яскравих сайтах.

Дивіться також  Як схуднути на 30 кг без шкоди для здоровя: реальні способи