Сухе голодування: що це таке, що відбувається з організмом, шкода й користь

Що являє собою сухе голодування і що відбувається з організмом під час утримання від їжі і води. Авторські методики і схеми. Аргументи за і проти. Тільки новачки можуть мріяти про швидкому схудненні.

Що являє собою сухе голодування і що відбувається з організмом під час утримання від їжі і води. Авторські методики і схеми. Аргументи за і проти.

Тільки новачки можуть мріяти про швидкому схудненні. Ті, хто вже тривалий час веде боротьбу із зайвими кілограмами, знає, що процес може розтягнутися на довгий термін. Так, ефективні і короткострокові методики є, але більшість з них екстремальні і належать до альтернативної медицини. Це означає, що їхній вплив на здоров’я до кінця не вивчено, шкода може перевищувати ступінь корисності, а за результати несе відповідальність тільки сам худне.

Саме до таких способів зниження ваги відноситься сухе голодування, яке останнім часом набирає все більшу популярність. Перш ніж слідувати новим віянням моди, потрібно розібратися, чи варто піддавати власний організм такому випробуванню.

Дивіться також  Елькар для схуднення: як приймати, дозування, ефективність