Східні танці для схуднення: рекомендації, основні техніки, протипоказання

Можна використовувати східний танець живота для схуднення? За рахунок чого відбувається зниження ваги і як підсилити ефективність занять: рекомендації фахівців. Всім знайомий танець живота (бэллидэнс), який багатьма сприймається лише як засіб спокушання.

Можна використовувати східний танець живота для схуднення? За рахунок чого відбувається зниження ваги і як підсилити ефективність занять: рекомендації фахівців.

Всім знайомий танець живота (бэллидэнс), який багатьма сприймається лише як засіб спокушання. Сучасне захоплення їм переслідує не тільки цю мету. Все частіше жінки починають вивчати східні танці для схуднення, щоб відточити фігуру, зробити її більш привабливою, позбутися від жиру на боках і целюліту на стегнах. Питання в тому, міф це чи реальність — зниження ваги таким незвичайним способом? З’ясовуємо!

Як відбувається схуднення

Танець живота залучає велику кількість м’язів черевної порожнини і стегон. Жирові відкладення починають розщеплюватися, їх поступово замінюють пружні й гарні м’язи. За 1 годину активних занять спалюється близько 400 ккал.

Рухова активність і навантаження прискорюють кровообіг, що сприяє усуненню целюліту, який зосереджується на животі і стегнах.

Танці знімають нервову напругу, що виключає компульсивное переїдання.

Так як найбільш активно працює передня частина черева, це нормалізує функціонування кишечнику — поліпшується травлення, йдуть застояні калові маси. З потім з організму виводяться шкідливі речовини і надлишкова рідина.

При правильній організації харчування східні танці дійсно сприяють схудненню. Однак потрібно розуміти, що результати будуть дещо відрізнятися від звичайних фітнес-тренувань або дієт:

  • жирові складки будуть йти насамперед з живота, боків, сідниць і стегон, а не рівномірно по всьому тілу;
  • за тиждень втратите всього 1-2 кг, а через місяць інтенсивних занять зниження ваги і зовсім може зупинитися;
  • для схуднення на 10 кг даний спосіб не підходить.

Будь східний танець допомагає схуднути при дотриманні ряду правил, але незначно. В основному, він підійде жінкам, які хочуть прибрати жир з живота, зробити талію вузьким, а стегна — округлими і красивими. Корекція фігури, зниження ваги не більше чим на 5 кг — ось цілі, які можна ставити перед собою, вибираючи цей танцювальний стиль. При наполегливості домогтися їх цілком реально.

Дивіться також  Леовит для схуднення: програми харчування, меню і продукти для них